Paní Založte nové téma

Cena za vyřízení osobního bankrotu

Dobry den,

potrebuji vedet kolik mi to bude stat kdyz si zadost podam sama na soude? Jedna spolecnost ktera mi nabidla sve sluzby chce 12tisic.

vladka, 6.02.2015 13:27

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Pokud si sama podáte návrh na povolení oddlužení, může se stát, že Vám jej zamítnou pro nedostatky. Pokud chcete kvalitu a jistotu, pak 12 tis. není moc. Jsou firmy co chtějí 20 a více

Hana Matějková, 7.02.2015 10:47

U mě vás to bude stát 8000,- kč a návrh bude zpracován profesionálně, pokud to zvládnete sama, tak vás to sice nestojí nic, ale také to může být zamítnuto, jakmile to nebude pro soud na " zlatém podnose".

Zdena Papoušková, 11.02.2015 10:53

Dělám oddlužení také. U nás to stojí 5 000,- pro jednoho. Manželé 10 000,-. Pokud si to uděláte sama, tak to máte zadarmo, ale soud to klidně může zamítnout. Kontakt oddluzeno@post.cz

Irena Vítková, 17.02.2015 17:56

Dobrý den,

cena za oddlužení, kterou uvádíte, je průměrnou cenou za tuto službu. Jen bychom Vás chtěli upozornit, že pokud budete chtít pro vypracování návrhu na oddlužení využít služeb profesionála, je určitě lepší zvolit advokátní kancelář (ideální, máte-li od někoho doporučení).Personál advokátní kanceláře musí splňovat požadavek vysoké odbornosti a zároveň je ze zákona pojištěn.

Pokud si budete návrh podávat sama, je to sice zdarma, avšak máme velké zkušenosti s tím, že jsou tyto návrhy pro neplnění formálních požadavků zamítnuty.

S přáním hezkého dne

Tým AV LEGAL

AV LEGAL, 25.02.2015 17:40

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků
  2. Vymazání z registru dlužníků
  3. Dluhy a oddlužení
  4. Dluhy a oddlužení