Paní Založte nové téma

Da se zrusit insolvence

Insolvenci mam schvalenou od prosince 2016 v lednu jsem zacla poprve splacet in.spravkyni mam dva veritele monetu bank a smenku od byvalyho pritele nyni mam noveho a ten chce a jsme i domluveni na odkupu smenky a pritel je i ochotny doplatit banku co vse je nutne aby mi byla insolvence zrusena udelat spravne a podle zakona ?moje spravkyne mi neporadi vzdy mi odpovi nejsem kompetenti pouze pravnik .dekuji moc za radu a pomoc

Sajmon, 26.04.2017 23:27

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Insolvence se jako taková zrušit nedá, ale je zde možnost uhradit celý dluh ve 100% a insolvenci tedy zaplatit celou. pak bude ukončena a vy obdržíte doklad o bezdlužnosti.
Dle zákona je to tedy tak, že pokud jste schopna uhradit nejméně 30% trvá oddlužení po dobu 60 měsíců. Pokud však uhradíte plných 100% pak skončí po této úhradě. Určitě se nesnažte to nějak rušit a přebírat směnky , myslím, že byste na to mohli šeredně doplatit.
Toto je jediná zákonná cesta, která vede k úplnému oddlužení. Ozvěte se pokud bude třeba.

Z.PAPOUSKOVA@SEZNAM.CZ, 27.04.2017 16:06

Dobrý den chci předčasně splatit insolvenci ale potřebuji sepsat žádost k soudu jak to mám sepsat, moje insolvenci spravkyne ní řekla že si to mám sepsat sama děkuji

Lucie , 9.06.2017 16:02

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  2. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  3. Musi zamestnavatel vedet o inslovenci?
  4. Předčasné zrušení insolvence
  5. žádost o ukončení insolvence
  6. Insolvecne
  7. Alimenty
  8. Nemám na splatku
  9. Nemám na splatku
  10. Potřebujete naléhavou půjčku na splacení účtů,{ Creditplusfinance11@gmail.com

(c) 2014 - 2017 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt