Paní Založte nové téma

Da se zrusit insolvence

Insolvenci mam schvalenou od prosince 2016 v lednu jsem zacla poprve splacet in.spravkyni mam dva veritele monetu bank a smenku od byvalyho pritele nyni mam noveho a ten chce a jsme i domluveni na odkupu smenky a pritel je i ochotny doplatit banku co vse je nutne aby mi byla insolvence zrusena udelat spravne a podle zakona ?moje spravkyne mi neporadi vzdy mi odpovi nejsem kompetenti pouze pravnik .dekuji moc za radu a pomoc

Sajmon, 26.04.2017 23:27

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Insolvence se jako taková zrušit nedá, ale je zde možnost uhradit celý dluh ve 100% a insolvenci tedy zaplatit celou. pak bude ukončena a vy obdržíte doklad o bezdlužnosti.
Dle zákona je to tedy tak, že pokud jste schopna uhradit nejméně 30% trvá oddlužení po dobu 60 měsíců. Pokud však uhradíte plných 100% pak skončí po této úhradě. Určitě se nesnažte to nějak rušit a přebírat směnky , myslím, že byste na to mohli šeredně doplatit.
Toto je jediná zákonná cesta, která vede k úplnému oddlužení. Ozvěte se pokud bude třeba.

Z.PAPOUSKOVA@SEZNAM.CZ, 27.04.2017 16:06

Dobrý den chci předčasně splatit insolvenci ale potřebuji sepsat žádost k soudu jak to mám sepsat, moje insolvenci spravkyne ní řekla že si to mám sepsat sama děkuji

Lucie , 9.06.2017 16:02

Potřebujete naléhavé peníze? Pomůžeme vám! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného. Nečekejte a nezapomeňte na tento příspěvek. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na (winniefredwalter@gmail.com)

Potřebujete naléhavé peníze? Pomůžeme vám!

Pan Walter, 22.10.2017 16:16

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Nevim si rady jak sepsat zadost o zruseni insolvence
  2. Předčasné ukončení insolvenčního řízení
  3. Nerespektování insolvence
  4. Konec insolvence po 5 letech
  5. Předčasné ukončení insolvence.
  6. Zrušení insolvence
  7. Hypotéka
  8. Dobry den chci se zeptat co se stane kdyz muj protel uz pul roku neplati insolvenci.Prisla sem na to dnes.
  9. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  10. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence

(c) 2014 - 2017 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt