Paní Založte nové téma

Darovací smlouva

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, chci sepsat darovací smlouvu na finanční částku pro syna, který se přihlásil do insolvence a nemá dostatečný příjem, aby mu byla insolvence povolena. Nevím jak se taková smlouva sepisuje a na jakou částku jí napsat. Děkuji za odpověď

Věra, 10.01.2017 12:23

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Za symbolickou částku vám smlouvu pošlu již předepsanou a vyplněnou tak jak ji žádá soud
ozvěte se v případě zájmu.

z.papouskova@seznam.cz, 10.01.2017 13:05

Kolik je ta symbolická částka?

Věra, 10.01.2017 13:14

50 - 100,-záleží zda víte kolik třeba, nebo to chcete i propočítat podle návrhu

z.papouskova@seznam.cz, 11.01.2017 18:10

Bezva půjčka: http://bezvapujckyrazdva.webnode.cz/

Pujckaa, 28.11.2017 12:25

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Rod:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

miss rose, 5.12.2017 10:23

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt