Paní Založte nové téma

Darovací smlouva

Dobrý den, mela bych na Vas prosbu,mame s manzelem zazadano o insolvenci. Tento mesic budeme mit soud,IS nam sdělil at si sezeneme smlouvu na peneziry dar,chtela bych se zeptat kde jej muzu stahnout.A další otázka:s ex manzelem jsme meli byt na hypotéku,uz min.7let jsme rozvedeny,vyrovnani majetku nebylo,vse jsme meli dohodou.Roku 2015 jsem chtěla odejit ze smlouvy hypotéky.tak jsne sepsali smlouvu ze si moji pulku kupuje ex manzel.IS mi sdělil ze soud muze zadat pulku zpet a prodat ji.Jak je to mozne kdyz 2015 jsme prepsali byt a ani jsme neuvazovali o insolvenci. A o tu zadame az r 2016 .Da se na to nejak reagovat? Chteli jsme byt nechat synovi az mu bude 18let.Dekuji za odpověď

iva, 16.10.2016 10:15

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Smlouvu vám mohu za symbolickou cenu poslat, a k tomu dalšímu - Soud se dívá 3 roky zpětně, takže pokud jste toto provedli před rokem, může to posuzovat za zbavování se majetku a tím pádem spekulaci. Takže musíte prokázat, že jste v té době neměli dluhy a tím pádem jste o oddlužení neuvažovali, a kdy nastalo období zadlužení. K té hypotéce, pokud banka souhlasila, že vás ze smlouvy vyjme, pak je vše v pořádku, pokud ale máte smlouvu jen mezi sebou a není zpečetěna soudem, pak je dluh bohužel i váš a banka bude požadovat prodej domu, pokud se s bankou bývalý manžel nějak nedohodne , ale někdy to bývá dost složité. z.papouskova@seznam.cz

zdena papoušková, 16.10.2016 12:10

Dobrý večer. Ano,banka s tim souhlasila,ex manzel si vzal hypoteku na sebe a vzal si k sobe pritelkyni.V te dobe jsme prave chteli stavet a ja nechteka byt vázána hypotekou proto jsem chtela byt cista a chtela jsem vyjmout.Az v roce 2016 zacaly se sypat problémy a zacal kolotoč. Ale i tak dekuji za odpověď. Mohu se zeptat na castku ? Kolik by to stalo? ? Děkuji mnohokrát. Preji krasny vecer.

iva, 16.10.2016 20:14

Pokud mi pošlete jméno , přijmení, datum narození a adresu dárce a obdarovaného , tak vám tu smlouvu i sepíšu za symbolických 100,- kč a pošlu, jen si ji podepíšete
napište mi to alen na můj email z.papouskova@seznam.cz , sem raději ne .

Zdena Papoušková, 17.10.2016 12:39

Dobry den,lze jít do insolvence když jsem v dědickém řízení na byt ?můžou mi ho potom vzít?

Jana, 29.11.2016 17:36

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz
  2. úrazová pojistka v insolvenci
  3. 30,000 kc v 10,000,000
  4. Svědectví
  5. Nebankovni Pujcky
  6. Svědectví mé půjčky.