Paní Založte nové téma

Dluhová past, několik půjček, je možné oddlužení?

Dobry den,

ocitli jsme se ve velmi složité situaci. dluzim 500 tis ČMSS 150 tis Home kredit 130tis home kredit. rodice nám koupili dr.byt a ted sme si pořídili auto od home kreditu. pritel pracuje ale ma exekuci na plat. mame 2 deti a třetí na cestě.jsem na soc. davkach. nezbiva mi nic na živobytí .do ted sem vse řádně platila ale uz nemám z čeho. chtela bych vyhlásit osobní bankrot a splácet jen jednu položku měsíčně. ale zároveň bych nerada přišla o byt a o auto. u ČMSS platím 5200, home credit platím 5300. uz to nezvladame. mam nějakou šanci?

Dagmar, 14.05.2015 14:32

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,

šanci určitě máte ,ale je potřeba situaci rozebrat do podrobností a co nejdříve začít řešit.Naše právní firma Vám na základě dodaných informací vámi zdělí popř. vypracuje návrh na oddlužení.Mail:pooddluzeni@sezna.cz

Osladilová

Osladilová, 14.05.2015 15:46

Šance samozřejmě je , záleží jaké máte priority . byt je družstevní o ten v oddlužení nepřijdete, auto - tady záleží na tom jaké a v jaké ceně a zda ho potřebujete např. na cestu do zaměstnání . nabízím zkušenosti, psychickou podporu a zpracování dle zákona, tak jak požaduje soud . Za rozumnou cenu od A do Z s poradenstvím po celou dobu oddlužení již zdarma.

Zdena Papoušková, 14.05.2015 19:16

ještě kontakt - papouskova@dluhovaporadna.cz, nebo prozvonit na tel : 605 472 502

Zdena Papoušková, 14.05.2015 19:17

Dobrý den, paní Dagmar,

Oddlužení je tu přesně pro lidi, kteří se nachází v podobné situaci jako Vy, takže šanci na její vyřešení nepochybně máte. Je ale třeba neváhat a celý proces nastartovat co nejrychleji.

K prodeji členských práv a povinností v bytovém družstvu v rámci oddlužení většinou nedochází, ale nesmíte zapomínat, že jde o movitý majetek jako každý jiný, a možnost jeho zpeněžení tu bohužel je. Oddlužení je proces s velkým množstvím proměnných a uchylovat se k jednoznačným závěrům bez podrobné znalosti Vašeho případu by bylo krajně nezodpovědné.

Co se týče prodeje vozu, záleží mimo jiné i na tom, zda je vůz předmětem zajištění závazku vůči Home Creditu, jinými slovy zda na něm vázne zástavní právo. Pokud tomu tak není a pokud vůz prokazatelně potřebujete, nemusíte se jeho ztráty obávat.

Rádi Vám insolvenční návrh zpracujeme společně se všemi zákonem požadovanými přílohami. Oddlužením a insolvenčním právem obecně se zabýváme dlouhodobě se skvělými výsledky, poskytneme Vám smluvní záruku vrácení peněz a samozřejmostí je plná právní podpora v průběhu insolvenčního řízení, protože zpracováním insolvenčního návrhu práce teprve začíná.

Neodborně zpracovaná dokumentace Vám může u soudu uškodit a poslat Vás místo do oddlužení do konkurzu, který je drakonickým řešením, jehož cílem je dlužníkovi vzít a prodat úplně všechen majetek.

Chcete-li svou situaci řešit s profesionály, můžete se na nás kdykoliv obrátit na telefonním čísle 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na emailu info@oddluzeni-rychle.cz.

Více informací o oddlužení jako takovém, o našich cenách a o naší společnosti se dočtete i na našich stránkách http://www.oddluzeni-rychle.cz.


S
přáním všeho dobrého

Daniel Váša
odborný konzultant
tel.: 608 250 146
http://www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 15.05.2015 14:12

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

  1. Nabídka úvěru do 72 hodin
  2. Nabídka úvěru a vážná : lmoscatelli610@gmail.com
  3. Nabídka úvěru bez protokolu
  4. Nabídka úvěru do 72 hodin
  5. Nabídka úvěru do 72 hodin
  6. Potřebujete půjčku?
  7. Nabídka úvěru do 72 hodin
  8. Nabídka úvěru do 72 hodin
  9. Nabídka úvěru mezi jednotlivci
  10. Nabídka úvěru mezi jednotlivci

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt