Paní Založte nové téma

Dobry den chci se zeptat co se stane kdyz muj protel uz pul roku neplati insolvenci.Prisla sem na to dnes.

Pritel je v insolvenci a uz pul roku ji neplati.Zacal podnikat jako OOSV .Muzu se zeptat jake budou ted nasledky a jak se to da resit.Nechce se semnou o tom bavit.Takze to budu muset opet resot za nej a bez nej dekuji

Lenka, 2.10.2017 15:19

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Půjčka! půjčka!! půjčka!!!
Hledáte renomovanou a akreditovanou soukromou úvěrovou společnost, která poskytuje půjčky na celoživotní příležitost. Nabízíme všechny druhy úvěrů velmi rychlým a snadným způsobem, osobní půjčky, půjčky na auta, hypoteční úvěry, studentské půjčky, obchodní půjčky, investiční úvěry, konsolidaci dluhů a mnoho dalšího. Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními institucemi? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Už nehledejte, jako bychom zde byli, abychom všechny vaše finanční problémy z minulosti. Financujeme jednotlivcům a společnostem, které potřebují finanční pomoc ve výši 2%. Nevyžaduje se žádné číslo sociálního pojištění a není požadována kontrola kreditu, je 100% zaručeno. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou a podpůrnou pomoc a my Vám rádi poskytneme půjčku.
Pak nám pošlete e-mail na adresu: (victoriaemmanuelloan@gmail.com) a požádejte o půjčku

victoria, 5.10.2017 22:17

Dobrý den. Pokud přítel neplatí insolvenční splátky může to mít za následek zrušení insolvence a převedení do konkurzu. Ale je tu hodně proměnných, které to mohou ovlivnit. Např jak dlouho už v insolvenci je, nebo zda má splaceno 30% dluhů. Opravdu se vše liší případ od případu.

Michasla, 24.10.2017 08:56

Jste v Solusu? ( https://www.pujckykladno.cz/solus.html)

P...
ne možná vím co by se dalo...

Kája, 6.12.2017 13:44

Ještě opravený odkaz: https://www.pujckykladno.cz/solus.html

Kaja, 6.12.2017 13:44

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt