Paní Založte nové téma

Doplacení bankrotu?

Dobry den,

partner splaci jiz skoro 5 let bankrot, ted na podzim na byt vse ukonceno, dle zhodnoceni spravce, ktere je nam zasilano kazdeho pulroku, bylo vzdy potreba doplatit prostrednictvim daru nejakou castku, posledni vyuctovani bylo vycisleno na dar ve vysi 700 kc, zasilame 1000 kc mesicne. Ted tedy k jadru veci, dle telefonatu spravce ma byt odeslano na bankrot mimo to, co kazdy mesic vcetne daru jeste dalsich 50 tis, jak je to mozne??? kdyz dostavame zhodnoceni a nikdy nebylo takove castky pozadovano a ani nebylo zrejme, ze by bankrot az tak moc nevychazel, dekuji za nazor. M.CH.

Michaela, 3.06.2015 12:26

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,

jste si jistá, že v průběhu splácení nedošlo k výpadku splátek a stejně tak, že správce neměl na mysli celkovou zbývající částku, tedy že do konce podzimu už zbývá zaplatit celkem (včetně strhávaných plateb) 50 tisíc korun? Nejlepší by bylo, pokud bych se mohl na průběh řízení Vašeho partnera podívat v insolvenčním rejstříku, máte-li zájem o bližší informace, zašlete mi prosím přítelovo jméno a příjmení společně s bydlištěm uvedeným v návrhu na oddlužení, případně spisovou značku řízení, na emailovou adresu rostislav@oddluzeni-rychle.cz.

Zdraví Rostislav Andrlík

Rostislav Andrlík, 5.06.2015 10:25

každého půl roku podává ins. správce plnění na soud, to lze zjistit v ins. přehledu, podle toho a srovvnání splátkového kalendáře zjsitíte kolik jste zaplatili a kolik byste ještě měli aby bylo splněno nejméně 30% a uhrazeno měsíčně 1089,.- Kč ins. správci Pokud platíte jen 1000,- Kč, je pravděpodobné, že právě ta částka 50 000,- jsou na náklady ins. správce , proto to máte ještě dluh. z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 5.06.2015 18:30

Tak nyni jsem tedy uz chytrejsi se sdeleni spravce, od cervna do zari je nutne tedy uhradit cca 50 tis, aby byla splenena podminka 30% minimalni hranice pro oddluzeni, i pres to zde zustava otazka, jak je mozne, ze spravce dela vyuctovani, z vlastni iniciativy zasilame vetsi castku nez jaky byl jeho propocet prostrednictvim daru a ted se stane tohle, nemel by byt spravce prave od toho, aby se toto nestalo?? preci jen za inkasovanych 60 tis v prubehu peti let bych ocekavala jine sluzby, lze na toto pripadne upozornit?? bylo mi sdeleno v poradne, ze to je spis problem nas, nez chyba spravce, ze my si to mame hlidat. Kde je tedy pravda??

Michaela, 6.06.2015 06:40

Dobrý den,

z insolvenčního rejstříku by bylo možné to, na čí straně je pravda, samozřejmě zjistit velmi rychle, nicméně nelze tak bohužel učinit bez znalostí základních identifikačních údajů řízení. Rád Vám zdarma situaci zanalyzuji, nicméně je třeba, abyste se na mě obrátila, ideálně na adresu rostislav@oddluzeni-rychle.cz, abychom si potřebné informace předali.

Zdraví Rostislav Andrlík

Rostislav Andrlík, 7.06.2015 10:12

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

  1. Nabídka úvěru do 72 hodin
  2. Nabídka úvěru do 72 hodin
  3. Oferta szybkich i bardzo powaŻnych kredytÓw online dla wszystkich osÓb
  4. Úvěr skutečně výhodně
  5. Nabídka úvěru a vážná : lmoscatelli610@gmail.com
  6. Nabídka bezplatných úvěrů po celé České republice
  7. Nabídka bezplatných úvěrů po celé České republice
  8. Nabídka vážných a rychlých hotovostních úvěrů.
  9. Nabídka úvěru a vážná : lmoscatelli610@gmail.com
  10. Nabídka úvěru a vážná : lmoscatelli610@gmail.com

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt