Paní Založte nové téma

Insolvence, těhotenství, mateřská...

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, sháním teď informace o insolvenci, ale zajímalo by mě pokud bych do insolvence vstoupila a než by došlo k soudnímu stání bych byla těhotná je možnost tu insolvenci uskutečnit? Jsem rozvedená, průměrný můj plat ročně je cca 8400 s tím že budu mít dar od rodičů pro splnění insolvence na částku cca 250 tis. ale nevím jak by to bylo kdybych v průběhu doby insolvence otěhotněla, ale i s mateřskou bych měla ten dar po tu dobu insolvence.

Děkuji Eva

Eva, 12.10.2014 19:36

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,
pokud ještě stále hledáte odpovědi ohledně insolvence ( oddlužení),napište,ráda Vám se vším pomohu.
S pozdravem Veronika

Veronika Šplíchalová, 25.11.2014 14:18

Nevidím v tom problém pokud bude dostateční příjem na splacení alespoň 30% dluhu.

Dan, 25.11.2014 18:18

Dobrý den,rádi Vám s oddlužením pomůžeme.Tel 739227901

úvěrová pohotovost, 13.03.2015 22:46

Dobry den chtěla bych se zeptat , pokud mám uhrazeno ze své dlužné častky 30% + 65340kč insolvenčnímu spravci, jestly by byl problem jit na mateřskou? Na kterou mám od zaměstnavatele nárok, insolvence by mi měla končit za necele 2 roky. Nespadnu do konkurzu? Nebudu mit kvůli mateřské nějaký problém z insolvenci? bohužel když se snažim telefonovat insolvenšnímu spravci tak to zvedne jeho sekretářka a ta neni moc přivětivá. Předem děku ji za odpověd.

Františka, 10.02.2016 18:29

Dobrý den,jsem od září 2015 v insolvenci(dluh cca 400000kč)Co by se stalo kdybych otěhotněla?Jak by se to dále splácelo....děkuji

Gábina, 31.05.2016 10:03

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt