Paní Založte nové téma

Důvod ke snížení splátek oddlužení

Poraďte jaký důvod uvést, aby soud ponechal na živobytí více než životní minimum. Žiji sám se synem, který sice je již vyučen, ale zatím pracuje přes agenturu a bohužel nemá plnou měsíční pracovní dobu. Take si moc nevydělá.

Lupen, 21.08.2014 15:50

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,firma která vám vypracovávala návrh,vás měla informovat o tom,že vám zůstane životní minimum.Pokud potřebujete poradit,tak napište na email 9kveta@seznam.cz

květa, 22.09.2014 13:09

jsem momentálně ve velmi složité situaci. Od své plnoletosti jsem s malými přestávkami trvale nezaměstnaná, vdova se 2 nezaopatřenými dětmi, od smrti manžela pobírám pouze 2x sociální dávky (tj. vdovský a sirotčí důchod na 1 dítě). Navíc jsem od roku 2005 v plném invalidním důchodu bez nároku na finanční plnění. Postupně jsem se dost zadlužila nebankovními půjčkami, kde nezjišťovali mou bonitu splácet své závazky. Následnou půjčku jsem si vždy pak sjednala zejména k úhradě té předešlé. Nyní mám asi 3-4 nebankovní půjčky, které již nejsem schopna splácet. Od věřitelů mi hrozí exekuce a soudní jednání. Pochopitelně (vzhledem k mým příjmům pod hranicí chudoby a životního minima) nemám žádný movitý ani nemovitý majetek, který bych mohla prodat či zastavit a uhradit alespoň část dluhů. Navíc má starší dcera v letošním roce začne navštěvovat 1. ročník ZŠ. Mohli by jste mi tedy poradit jak z této situace ven nebo odkázat na koho se obrátit. Vždyť půjčky jsem si nebrala, abych si dopřála dovolenou či co, ale výlučně pro zabezpečení řádné výživy a výchovy mých dvou dcer.
Děkuji za Vaše vyjádření a jsem s pozdravem.

zdena, 7.02.2015 05:16

Jsme manžele a jsme v insolvenci . Je možné v zimním období snížit splátku.V tomto období jsou vyšší náklady na topení.Nájemné + topení to je 12000+dojíždění do práce 1200Kč.

Josef Ferenc, 29.11.2015 18:38

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. PŮjČky
  2. Rychlé půjčky od 4000 KČ až do 100 000 000 kč
  3. Hej, štěstí je na vaší straně.
  4. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz
  5. úrazová pojistka v insolvenci
  6. 30,000 kc v 10,000,000