Paní Založte nové téma

4 roky nesplacené exekuce a osobní bankrot

Mam v CR celkem 5 exekuci z roku 2012 ktere nesplacim. pracuji v zahranici s platem 28.000kc. chci se zeptat o kolik procent zhruba se za 4roky navysily me exekuce a kde je mozne vsechny me exekuce a dluhy dohledat? rad bych zazadal o osobni bankrot a chci se zeptat na nasledujici-kolik bych zhruba splacel v oddluzeni z meho platu? Je mozne zadat bankrot i kdyz pracuji v zahranici a pokud ano jak vyresit dolozeni prumer.vydelku(musi byt v cestine)?je pro soud k rozhodnuti o oddluzeni podstatne ze jsem 4roky dluhy nesplacel z duvodu nedostatku financnich prostredku?dekuji mnohokrate za radu.

Roman, 31.08.2016 22:24

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Od roku 2012 to asi bude dost překvapivá částka , exekuce rostou rychleji než houby po dešti. zjistit se dají v registru exekucí je to služba placená , žádat lze i když pracujete v zahraničí, není třeba nic překládat , máte stejně tak mzdový výměr jako v ČR a to úplně postačí . Důležité je, že chcete své dluhy řešit , soud ani nikdo jiný vás neodsuzuje , klopýtnout může každý, Hlavně že je to řešitelné. Pokud chcete pomoci ozvěte se i ty exekuce vám zjistím. a klienty co pracují v zahraničí jsem už dělala mnohokrát. z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 1.09.2016 17:44

Dekuji.pani papouskova rad prijmu nabizenou pomoc,jen vubec nevim kde a z cim zacit.nejsem na tom psychicky nejlip a dluhy porad rostou.uz kvuli me male dcerce chci jednou zas normalne zit.dekuji

Roman, 1.09.2016 19:18

Napište mi na z.papouskova@seznam.cz , trochu vám zvednu náladu, vše je řešitelné , jen chtít . Ty exekuce vám zjistím a tím začneme

Zdena Papoušková, 6.09.2016 19:11

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Nabídka úvěru do 72 hodin
  2. Nabídka úvěru a vážná : lmoscatelli610@gmail.com
  3. Nabídka úvěru bez protokolu
  4. Nabídka úvěru do 72 hodin
  5. Nabídka úvěru do 72 hodin
  6. Potřebujete půjčku?