Paní Založte nové téma

Hypotéka

Dobrý den po skončení insolvence by jsme chtěli hypotéku na barák jaký je problém z vyřízením lze se nějak vymazat u rejstříku dlužníků atd děkuji Vrška 704718219 nebo vrska222@seznam.cz

Radek, 3.10.2017 13:10

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Půjčka! půjčka!! půjčka!!!
Hledáte renomovanou a akreditovanou soukromou úvěrovou společnost, která poskytuje půjčky na celoživotní příležitost. Nabízíme všechny druhy úvěrů velmi rychlým a snadným způsobem, osobní půjčky, půjčky na auta, hypoteční úvěry, studentské půjčky, obchodní půjčky, investiční úvěry, konsolidaci dluhů a mnoho dalšího. Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními institucemi? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Už nehledejte, jako bychom zde byli, abychom všechny vaše finanční problémy z minulosti. Financujeme jednotlivcům a společnostem, které potřebují finanční pomoc ve výši 2%. Nevyžaduje se žádné číslo sociálního pojištění a není požadována kontrola kreditu, je 100% zaručeno. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou a podpůrnou pomoc a my Vám rádi poskytneme půjčku.
Pak nám pošlete e-mail na adresu: (victoriaemmanuelloan@gmail.com) a požádejte o půjčku

victoria, 5.10.2017 22:21

Po ukončení IŘ jste i nadále pod dozorem soudu. Avšak ten by jednal pouze kdyby jste nespláceli. Nadále i po ukončení IŘ jste v registru dlužníků SOLUS, po dobu 5 let. Poté se záznam smaže sám. Popřípadě je možné za určitou hotovost se ze SOLUSu vymazat.

Liam, 24.10.2017 10:15

Ahoj,

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
aplikací

Název:
Datum narození:
Rod:
Stav:
Adresa:
umístění
Postavení:
Poštovní směrovací číslo:
Země:
Telefon:
E-mailem:
Uveďte účel úvěru:
Částka půjčky:
Doba trvání úvěru:
Měsíční čistý příjem.

Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací.

Slečno Rose

miss rose, 5.12.2017 10:29

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt