Paní Založte nové téma

Insolvence a půjčky

Chci se zeptat uvazujem o odddluzeni manzelu ted v rijnu ale mam tam pujcku ze srpna prvni splatka byla 1.10. A jeste tam mam ty internetove pujcky na 30 dni co stim prosim

Zdenek, 14.10.2015 12:38

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

můžete se ozvat , poradím , mohu i zpracovat , jak bude třeba a tento úvěr musíme ošetřit tak, aby vám nenadělal problémy

z.papouskova@seznam.cz, 15.10.2015 19:57

Dobry den, vedla jsem 9 let soudni spor ohledne dopravni nehody, bylo rozhodnuto o spoluvinne, a ze mam pravni zastupkyni protistrany zaplatit naklady na zastoupeni. Muj insolvencni spravce ji poslal cislo zakona,a ze jsem od techto poplatku osvobozena, jelikoz si nepodala prihlasku. Pani zastupkyne ted podala navrh na zruseni me insolvence, protoze v breznu 2015 pry soud vydal nejaky prelomovy rozsudek, a ze zruseni insolvence lze z tohoto duvodu docilit. Insolvence mi ma koncit za 5 mesicu t.j. brezen 2016 a do ted jsem plnila. Muze mi tedy soud insolvenci zrusit? Dekuji za odpoved Brodnanska

sunny03@seznam.cz, 23.10.2015 11:43

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt