Paní Založte nové téma

Insolvence s hypotékou?

Dobrý den, prosím o info jak Komerční Banka přistupuje k insolvenci. Mám hypotéku u této společnosti a životní situace mě donutila vyhlásit osobní bankrot, ale nechci přijít o dům a dál i v insolvenci bych hypotéku splácela...

Taťána, 22.05.2016 14:49

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Paní Táňo, KB a jakákoliv jiná bude v insolvenci požadovat vrácení 100%, takže vzhledem k tomu, že vám bude zůstávat jen něco kolem 9000,- Kč, nebyla byste schopna hradit ještě úvěr, takže banka bude žádat prodej.
Já vás chápu, že hledáte nějakou cestu, ale ona je hodně křivolaká, buď vydržet a zkusit konsolidaci bankou, nebo dům prodat někomu v rodině a jít do insolvence, dům by se prodával během ní, předem to nezkoušejte , to je manipulace s majetkem a na to byste mohla ošklivě doplatit. nebo zkusit část toho domu pronajmout a zajistit si další příjem
Kdyby byla jiná cesta tak vám ji řeknu , ale toto jsou jediná řešení.Udržet hypotéku a další dluhy , to je často nad lidské síly , takže popřemýšlejte co je pro vás důležité a zda by nebylo lépe dům prodat a uhradit dluhy a začít znova třeba v menším.

Zdena Papoušková, 24.05.2016 16:19

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Odstoupení od oddlužení
  2. Odmena insilvencniho spravce
  3. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  4. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?
  5. Loan offer
  6. Nabídka půjčky
  7. Konec insolvence
  8. Půjčky s rychlým schválením
  9. Dobrý den .spadá do oddlužení i dluh na socialce a zdravotním
  10. Zadost o zruseni bankrotu

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt