Paní Založte nové téma

Insolvence a výpověď darovací smlouvy

Dobrý den,

prosím o radu, jak je to s darem. Můj dárce těžce onemocněl a nemůže mi již poskytovat finanční pomoc. Napsal mi písemnou výpověď darovací smlouvy. Já jsem ale v situaci, kdy se mi dost navýšil měsíční příjem (navýšil se mi o větší částku, než je dar), tzn. že jsem schopen uhradit více jak 30% svých dluhů já sám. Ovlivní toto zrušení daru nějak mé oddlužení? Mého ins. správce tato skutečnost nezajímá a dál chce částku, kterou má dárce platit. Nevím, jak mám postupovat.

Děkuji za odpověď.

Nitoka, 27.10.2014 22:14

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat.Přítelkyně mě podepsala darovací smlouvu. Jsem oddlužení.Rozešla se se mnou a chce Mě ji zrušit, protože má jiného přítele. Insolvenční správce mě zdělil,že ho to nezajímá,ale tuto částku požaduje. Nevím co mam dělat a k tomu mě hrozí výpověď z práce. Návrhy mě dělala společnost Avívia a dále se o mne nestarala ,přesto že jsem si zaplatil i tato služby a doporučil jsem jim další klienty. Měl bych spousty známých kteří by tuto pomoc potřebovali,ale nechci nemíním mít další problémy. Děkuji a zároven prosím o radu. Můj email je helenah1@seznam.cz.

Jan, 11.11.2014 16:26

DD,

nebylo by možné tu darovací smlouvu prostě nerušit?
Píšete, že teď máte větší příjem, co takhle dát z toho část člověku, který s vámi sepsal tuto smlouvu, pak ji třeba nemusel rušit.

Nejsem odborník...

Vasik, 25.11.2014 18:08

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků
  2. Vymazání z registru dlužníků
  3. Dluhy a oddlužení
  4. Dluhy a oddlužení
  5. Potřebujete naléhavou půjčku na 2%