Paní Založte nové téma

Insolvence a výpověď darovací smlouvy

Dobrý den,

prosím o radu, jak je to s darem. Můj dárce těžce onemocněl a nemůže mi již poskytovat finanční pomoc. Napsal mi písemnou výpověď darovací smlouvy. Já jsem ale v situaci, kdy se mi dost navýšil měsíční příjem (navýšil se mi o větší částku, než je dar), tzn. že jsem schopen uhradit více jak 30% svých dluhů já sám. Ovlivní toto zrušení daru nějak mé oddlužení? Mého ins. správce tato skutečnost nezajímá a dál chce částku, kterou má dárce platit. Nevím, jak mám postupovat.

Děkuji za odpověď.

Nitoka, 27.10.2014 22:14

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat.Přítelkyně mě podepsala darovací smlouvu. Jsem oddlužení.Rozešla se se mnou a chce Mě ji zrušit, protože má jiného přítele. Insolvenční správce mě zdělil,že ho to nezajímá,ale tuto částku požaduje. Nevím co mam dělat a k tomu mě hrozí výpověď z práce. Návrhy mě dělala společnost Avívia a dále se o mne nestarala ,přesto že jsem si zaplatil i tato služby a doporučil jsem jim další klienty. Měl bych spousty známých kteří by tuto pomoc potřebovali,ale nechci nemíním mít další problémy. Děkuji a zároven prosím o radu. Můj email je helenah1@seznam.cz.

Jan, 11.11.2014 16:26

DD,

nebylo by možné tu darovací smlouvu prostě nerušit?
Píšete, že teď máte větší příjem, co takhle dát z toho část člověku, který s vámi sepsal tuto smlouvu, pak ji třeba nemusel rušit.

Nejsem odborník...

Vasik, 25.11.2014 18:08

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. PŮjČky
  2. Rychlé půjčky od 4000 KČ až do 100 000 000 kč
  3. Hej, štěstí je na vaší straně.
  4. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz
  5. úrazová pojistka v insolvenci