Paní Založte nové téma

Jak získat veškeré platební rozkazy a exekuční příkazy?

Dobrý den,

mám zahájené exekuce, nejstarší je z r. 1996 nejnovější mi byla doručena tento týden exekutory přímo v bytě při zahájení zabavování movitého majetku. Chci si zažádat o osobní bankrot, ale jelikož z důvodů častého stěhování jsem nepřebírala poštu, tudíž nemám nic v ruce a nemám jak doložit potřené papíry-usnesení soudů platebních rozkazů, exekučních příkazů atd. vlastně ani nevím, jaké jsou aktuální zůstatky u všech věřitelů. Jakým způsobem se tyto papíry dají sehnat, abych si mohla zažádat o oddlužení dost to pospíchá, mám do konce měsíce zaplatit dohodnutou 1. splátku exekutorovi v částce 1000 kč, na další exekuci 100 kč. Nevím jestli to mám zaplatit aby mi kvůli této zaplacené částce nepovolili oddluření s tím, že jsem dala peníze na splátkový kalendář.

Děkuji předem za jakékoliv informace k vyřešení mého dotazu

Alena, 24.01.2015 15:44

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,

ve Vašem případě bude asi nejlepší požádat příslušný soud, který platební rozkazy vydal, aby Vám zmíněné materiály poskytl. Zmíněné dokumenty by měly být uloženy ve Vašem spisu.

V případě, že byste potřebovala dále poradit s oddlužením, jeho průběhem a přípravou materiálů, rádi Vám se vším pomůžeme. Kontaktujte nás na oddluzeni@avlegal.cz. Více info o oddlužení najdete na: http://www.avlegal.cz/cz/oddluzeni

AV LEGAL, 27.01.2015 19:54

Toto je řešitelné, pokud máte zájem ozvěte se mi. provedeme tzv. lustraci na příslušných soudech a pak lze podat návrh na oddlužení.z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 28.01.2015 13:26

Dobrý den Aleno,

Váš místně příslušný soud (okresní soud v místě, kde máte nahlášený trvalý pobyt) musí uchovávat všechna rozhodnutí v řízeních, kterých jste byla účastníkem. Proto je nejjednodušší telefonicky tento soud kontaktovat nebo se osobně zastavit a požádat o kopie všech rozhodnutí, která byla vydána v souvislosti s Vámi jako účastníkem řízení. Soudy na to mají 30 dní, ale obvykle to udělají na počkání nebo do pár dní. Na oddlužení spěcháte, neváhejte tak s řešením Vaší situace.

Pokud máte zájem o bližší konzultaci, ozvěte se nám na číslo 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz. Zdarma s Vámi Vaši situaci probereme a navrhneme optimální řešení, co zvolíte už pak bude na Vás. Nabízíme férové jednání a přesně dané podmínky, o čemž se můžete přesvědčit na našich stránkách. Insolvenční právo je velmi složitá problematika, proto nevěřte lidem bez právního vzdělání.

Daniel
odborný konzultant
daniel@oddluzeni-rychle.cz
+420 608 250 146
http://www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 22.03.2015 12:29

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků