Paní Založte nové téma

Kolik mi zůstane při oddlužení?

Dobrý den,

přemýšlím o oddlužení. Dlužím cca. 850 000 kč. mám stálý příjem cca. 40000 kč. kolik mi po dobu oddlužení zůstane? jen těch 9221 kč a nebo i více?
mám totiž výdaje na nájem 11000kč a na cestu do práce potřebuji 5000 kč. je vůbec možné oddlužení?

děkuji vyskočil

václav, 13.08.2016 10:09

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Pokud jste svobodný pak se odečítá 6178,- Kč životní minimum a 1/3 ze zbytku platu , ale ta je omezena na 3089,- kč, takže maximum by vám zbývalo 9 267,- Kč .
Ale - pokud hradíte tak vysoký nájem , pak je třeba již v návrhu požádat o snížení splátky, tak abyste uhradil cca 50% celkového závazku a doložit nájemní smlouvu- je na to v návrhu kolonka , kde lze zažádat o snížení, ale ten kdo vám to bude dělat by to měl vědět a zvládnout tak aby vám zůstávalo více peněz , aby se pokryl nájem a živobytí
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 14.08.2016 12:51

Ještě nejsme v insolvenci, zatim nam tato moznost byla navrhnuta.Ale v celku tomu moc nerozumim. Zajisteny dluh je na dome, a pri nezajisteni na splatky. Prodejem domu se uspokoji pouze zajisteni veritele? A zbytek penez dostane tedy kdo?Kdyz se prodejem umori dluhy v plne vysi a neco zbyde to propadne insolvencnimu spravci nebo budou vyplaceny nam.Jak to je v opacnem pripade? Kdyz se dum neproda vubec. Nebo jak zajistit aby nebyl prodan za smesnou ci zanedbatelnou castku z odhadu

RADKA, 25.08.2016 14:32

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Nabídka úvěru do 72 hodin
  2. Nabídka úvěru a vážná : lmoscatelli610@gmail.com
  3. Nabídka úvěru bez protokolu
  4. Nabídka úvěru do 72 hodin
  5. Nabídka úvěru do 72 hodin
  6. Potřebujete půjčku?