Paní Založte nové téma

Má cenu žádat o oddlužení?

Dobrý den,

mám pohledávky v celkové výši 190000,- (20 kreditka Ge Money, 150 express pujčka Ge Money, 14 Cetelem kreditka a 6 provident)
Současné splátky mi dělají 6800,- což bohužel při výplatě cca 17000,- je neúnosné (5600,- nájem cca 1800,- telefon, tv a internet) dále mám 5 letou dceru na kterou mám sice přiznané alimenty ve výši 500,- nicméně její otec mi zasílá pouhých 100,- Něco málo z výplaty zbyde ale jako matka samoživitelka to již nezvládám neb většinu zbývající částky mi "sežere" dojíždění do zaměstnání. Nechci aby na mne byli exekuce a exekutoři mi bušili na dveře :-(. Majetek žádný nemám krom oblečení a pár desítek knih, vybavení bytu kde žiji tu již bylo komplet. Má vůbec cenu žádat o oddlužení nebo je pravděpodobné že mi to při mém platu zamítnou?
S pozdravem Jana A.

Jana A., 20.05.2015 17:55

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, paní Jano,

z podrobného popisu Vaší situace je jasné, že oddlužení by bylo ideálním řešením Vaší situace. Pokud stále všechny závazky řádně platíte, ale nemáte již žádné finanční rezervy, i tehdy lze o oddlužení požádat, neb se nacházíte v tzv. hrozícím úpadku, kde není nutné splnit podmínku mít závazky po splatnost, stačí toliko důvodný předpoklad, že vzhledem ke své současné situaci nebudete schopna své závazky řádně hradit.

Exekutorům i soudnímu vymáhání dlužných částek se díky oddlužení spolehlivě vyhnete, neboť Vaši věřitelé nebudou mít jinou možnost jak uplatnit své pohledávky vůči Vám než přihláškou v insolvenčním řízení.

Zamítnutí kvůli Vaší mzdě se bát nemusíte, nicméně bude vhodné soud požádat o snížené splátky. S Vaší mzdou byste totiž za 5 let pravidelného splácení bez problémů zaplatila možná i celou dlužnou částku, nicméně se zákonnou splátkou ve výši kolem 6.500,- Kč byste si mnoho nepomohla. Proto je možné žádat o snížené splátky, s nimiž byste zaplatila 50 % svých dluhů a zároveň by Vám měsíčně zbývalo více peněz (měsíční splátka se soudem sníženou splátkou by se pohybovala okolo 2.800,- Kč měsíčně).

Domnívám se, že i s ohledem na Vaši malou dceru je nejvyšší čas, abyste své situaci věnovala zvýšenou pozornost. Chcete-li svou situaci řešit s profesionály, můžete se na nás kdykoliv obrátit na telefonním čísle 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na emailu info@oddluzeni-rychle.cz. Rádi Vám s kompletní agendou oddlužení pomůžeme.

Více informací o oddlužení jako takovém, o našich cenách a o naší společnosti se dočtete i na našich stránkách http://www.oddluzeni-rychle.cz.

S přáním všeho dobrého

Daniel Váša
odborný konzultant
tel.: 608 250 146
http://www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 21.05.2015 13:44

Vy nejen že můžete žádat, ale asi musíte, jinak se v dluzích utopíte. určitě vám bude zbývat více, než máte nyní, spočítám, vypracuji , poradím . stačí se ozvat nebo jen prozvonit.605 472 502 z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 21.05.2015 18:45

Mám známého který mi vypracovává návrh, zabývá se tím. Jen mi není jasné jestli o ty snížené splátky žádat hned v té první žádosti o oddlužení nebo až mi bude přidělen "insolvenční správce" či jak se to správně nazývá.

Jana A., 26.05.2015 21:05

Pokud vám jej zpracovává a má zkušenosti pak ví, že při sepsání návrhu je tam kolonka č. 14, která praví - navrhuji aby soud stanovil nižší, než zákonem určené splátky .Do této kolonky musíte zdůvodnit proč tak žádáte, protože musíte plnit nejméně 30% , myslím že při vašem platu vůči dluhu můžete o tuto vyjímku požádat.
z. papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 27.05.2015 18:53

Dobrý den,

Založili jsme na pomoc lidem potřebuje pomoc, nabízíme půjčky ve výši 3% úrokovou sazbou, jako jsou například finanční help.So pokud se chystáte do finančních potíží nebo máte jakýkoliv finanční nepořádek, a potřebujete finanční prostředky k zahájení svého podnikání, nebo budete potřebovat úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit účty, start pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, prosím, kontaktujte nás na e-mailu: klayfirm11@yahoo.com

Jste poradit vyplnit a informací návrat pod ..

ÚVĚR PŘIHLÁŠKA

Jméno žadatele:
      Požadovaná částka:
      Doba trvání úvěru:
      Země:
      Zaměstnání:
      pohlaví:
      Věk:
      Telefon:
      Měsíční příjem:
      Účel úvěru:

Prosím, kontaktujte nás na e-mailu: klayfirm11@yahoo.com