Paní Založte nové téma

Nedá se žít z tisícovky

Jsem samoživitelka, z výplaty mi nechávají 10 300,- nájem platím 9 000,- + dítěti obědy a jiné potřeby do školy, oblečení, mobil, internet, hromadnou dopravu, JIDLO hlavně jídlo. Na nedoplatky vody a energie nemám.Mám alimenty na dítě 4000,-
Výdaje mám 13 000,- z toho mi zbyde 1000,- na měsíc co budu dělat až budu s malým na nemocenské nebo sama se sebou. Nejde to takhle žít. Je možné po spalcení 30 procet požádat soud o dpuštění zbytku dlouhu i přesto, že splnuji na 65 procent???
Jsem v hrozné situaci .Děkuji

Adriana, 26.08.2015 23:55

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Ozvěte se mi, je třeba znát více informací , než uvádíte, v každém případě je třeba najít správnou cestu jak z toho ven. věřím že máte nervy na pochodu, takto se opravdu žít nedá.
Mohu vám pomoci - pokud chcete , pište na z.papouskova@seznam.cz, nebo prozovoňte na tel : 605472502 a zavolám vám zpět

Zdena Papoušková, 27.08.2015 16:35

Dobrý den, paní Adriano,

Jste skutečně v situaci, kdy už "včera bylo pozdě", nicméně vše se dá ještě zachránit. Bude však třeba se spojit a povědět si o Vaší situaci více.

K Vašemu dotazu - soud bohužel nelze požádat o odpuštění zbytku dluhů jakmile uhradítěe 30 %, nicméně lze už dopředu požádat o snížené splátky tak, abyste za 5 let zaplatila pouze 50 %.

Rádi Vám insolvenční návrh zpracujeme společně se všemi zákonem požadovanými přílohami. Oddlužením a insolvenčním právem obecně se zabýváme dlouhodobě se skvělými výsledky, poskytneme Vám smluvní záruku vrácení peněz a samozřejmostí je plná právní podpora v průběhu insolvenčního řízení, protože zpracováním insolvenčního návrhu práce teprve začíná. Bonusem pak je, že není třeba platit nic dopředu a naši odměnu rozdělujeme klientům do několika bezúročných splátek tak, aby je její placení nadměrně finančně nezatížilo.

Neodborně zpracovaná dokumentace Vám může u soudu uškodit a poslat Vás místo do oddlužení do konkurzu, který je drakonickým řešením, jehož cílem je dlužníkovi vzít a prodat úplně všechen majetek bez ohledu na něj nebo jeho rodinu.

Chcete-li svou situaci řešit s profesionály, můžete se na nás kdykoliv obrátit na telefonním čísle 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na emailu info@oddluzeni-rychle.cz.

Více informací o oddlužení jako takovém, o našich cenách a o naší společnosti se dočtete i na našich stránkách http://www.oddluzeni-rychle.cz.

S přáním všeho dobrého

Daniel Váša
odborný konzultant
tel.: 608 250 146
http://www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 28.08.2015 10:49

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Jste zoufalí najít půjčky bez banky?
  2. Osobní úvěr, kde najít rychle?
  3. Ivana zveřejnila velmi zajímavé posudek
  4. Půjčky na úspěšný rok.
  5. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  6. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  7. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  8. Prima půjčka peníze na účet
  9. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  10. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt