Paní Založte nové téma

Nedá se žít z tisícovky

Jsem samoživitelka, z výplaty mi nechávají 10 300,- nájem platím 9 000,- + dítěti obědy a jiné potřeby do školy, oblečení, mobil, internet, hromadnou dopravu, JIDLO hlavně jídlo. Na nedoplatky vody a energie nemám.Mám alimenty na dítě 4000,-
Výdaje mám 13 000,- z toho mi zbyde 1000,- na měsíc co budu dělat až budu s malým na nemocenské nebo sama se sebou. Nejde to takhle žít. Je možné po spalcení 30 procet požádat soud o dpuštění zbytku dlouhu i přesto, že splnuji na 65 procent???
Jsem v hrozné situaci .Děkuji

Adriana, 26.08.2015 23:55

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Ozvěte se mi, je třeba znát více informací , než uvádíte, v každém případě je třeba najít správnou cestu jak z toho ven. věřím že máte nervy na pochodu, takto se opravdu žít nedá.
Mohu vám pomoci - pokud chcete , pište na z.papouskova@seznam.cz, nebo prozovoňte na tel : 605472502 a zavolám vám zpět

Zdena Papoušková, 27.08.2015 16:35

Dobrý den, paní Adriano,

Jste skutečně v situaci, kdy už "včera bylo pozdě", nicméně vše se dá ještě zachránit. Bude však třeba se spojit a povědět si o Vaší situaci více.

K Vašemu dotazu - soud bohužel nelze požádat o odpuštění zbytku dluhů jakmile uhradítěe 30 %, nicméně lze už dopředu požádat o snížené splátky tak, abyste za 5 let zaplatila pouze 50 %.

Rádi Vám insolvenční návrh zpracujeme společně se všemi zákonem požadovanými přílohami. Oddlužením a insolvenčním právem obecně se zabýváme dlouhodobě se skvělými výsledky, poskytneme Vám smluvní záruku vrácení peněz a samozřejmostí je plná právní podpora v průběhu insolvenčního řízení, protože zpracováním insolvenčního návrhu práce teprve začíná. Bonusem pak je, že není třeba platit nic dopředu a naši odměnu rozdělujeme klientům do několika bezúročných splátek tak, aby je její placení nadměrně finančně nezatížilo.

Neodborně zpracovaná dokumentace Vám může u soudu uškodit a poslat Vás místo do oddlužení do konkurzu, který je drakonickým řešením, jehož cílem je dlužníkovi vzít a prodat úplně všechen majetek bez ohledu na něj nebo jeho rodinu.

Chcete-li svou situaci řešit s profesionály, můžete se na nás kdykoliv obrátit na telefonním čísle 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na emailu info@oddluzeni-rychle.cz.

Více informací o oddlužení jako takovém, o našich cenách a o naší společnosti se dočtete i na našich stránkách http://www.oddluzeni-rychle.cz.

S přáním všeho dobrého

Daniel Váša
odborný konzultant
tel.: 608 250 146
http://www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 28.08.2015 10:49

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz