Paní Založte nové téma

Oddlužení a nedostatečný příjem - darovací smlouva

Dobrý den,

mám 6 věřitelů, závazky jsou po splatnosti řadu let, výše dluhů je cca 400 000 kč, žádný majetek nevlastním, sestra je ochotná mi pomoci a sepsat darovací smlouvu na určitou částku měsíčně, mám problém s prokazováním příjmu, můžu doložit jen různé brigády, dohody o pracovní činnosti, nebo dohody o provedení práce. Jak v této situaci postupovat aby soud oddlužení schválil?

Děkuji.

Linda, 12.03.2015 23:55

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Poradím vám jak řešit tuto situaci , protože řešitelná je . Ozvěte se - nezávazně, do ničeho klienty nenutím ani nepřemlouvám. Pomoc si volíte vy. Rady jsou zdarma.
pokud máte dluhy již déle po splatnosti je možné, že narostly , ony věřitelé roky mlčí
a pak přijde rozčarování a šok pro klienta.
Ale vše se dá zjistit. z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 13.03.2015 09:11

Dobrý den!Pokud chcete máme pro Vás řešení.Máme výbornou paní právničku,která se tímto zabývá už řadu let a má velké zkušenosti.V případě zájmu nás kontaktujte na tel:739227901 nebo emailu uverovapohotovost@post.cz

úvěrova Pohotovost, 13.03.2015 22:19

Dobrý den Lindo,

výchozí pozici pro povolení a schválení oddlužení máte velmi dobrou, rádi Vám zdarma poskytneme podrobnou analýzu tak, abyste se mohla rozhodnout pro optimální řešení. S oddlužením máme rozsáhlé zkušenosti a nabízíme jasné obchodní podmínky. Prozvoňte nás na 608 250 146 (zavoláme Vám nazpět na naše náklady), případně napište na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz.

S pozdravem,

Daniel
odborný konzultant
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 22.03.2015 11:17

Dobrý den.Vím velice dobře jak se cítíte,sama jsem si to prožila a velice ráda vám pomůžu pokud máte ještě o pomoc zájem.Už jsem pomohla řadě lidí kteří byli zoufalí. Emai: pomoc-dluhy67@seznam.cz nebo pošlete smsku na tel.720544910 a já zavolám zpět.S pozdravem a přáním hodně štěstí a pevných nervů Anna.

Anna, 29.03.2015 18:37

Dobrý den.
Mám schválené oddlužení a můj teď už bývalý přítel trvá na zrušení darovací smlouvy.Z důvodu rozchodu a jelikož v dluhové poradně jsme nepochodily tak vás tímto žádám o radu.Mám již větší příjem ale bývalý přítel trvá na tom že nic platit nebude a já nejsem schopná tuto částku hradit ještě na víc.Mám obavy abych se nedostala do problémů.Předem děkuji za radu,s pozdravem Lucie Králová

Lucie Králová, 1.04.2015 16:23

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků
  2. Vymazání z registru dlužníků
  3. Dluhy a oddlužení
  4. Dluhy a oddlužení
  5. Potřebujete naléhavou půjčku na 2%
  6. ZŮstatek dluhu