Paní Založte nové téma

Oddlužení a nedostatečný příjem - darovací smlouva

Dobrý den,

mám 6 věřitelů, závazky jsou po splatnosti řadu let, výše dluhů je cca 400 000 kč, žádný majetek nevlastním, sestra je ochotná mi pomoci a sepsat darovací smlouvu na určitou částku měsíčně, mám problém s prokazováním příjmu, můžu doložit jen různé brigády, dohody o pracovní činnosti, nebo dohody o provedení práce. Jak v této situaci postupovat aby soud oddlužení schválil?

Děkuji.

Linda, 12.03.2015 23:55

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Poradím vám jak řešit tuto situaci , protože řešitelná je . Ozvěte se - nezávazně, do ničeho klienty nenutím ani nepřemlouvám. Pomoc si volíte vy. Rady jsou zdarma.
pokud máte dluhy již déle po splatnosti je možné, že narostly , ony věřitelé roky mlčí
a pak přijde rozčarování a šok pro klienta.
Ale vše se dá zjistit. z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 13.03.2015 09:11

Dobrý den!Pokud chcete máme pro Vás řešení.Máme výbornou paní právničku,která se tímto zabývá už řadu let a má velké zkušenosti.V případě zájmu nás kontaktujte na tel:739227901 nebo emailu uverovapohotovost@post.cz

úvěrova Pohotovost, 13.03.2015 22:19

Dobrý den Lindo,

výchozí pozici pro povolení a schválení oddlužení máte velmi dobrou, rádi Vám zdarma poskytneme podrobnou analýzu tak, abyste se mohla rozhodnout pro optimální řešení. S oddlužením máme rozsáhlé zkušenosti a nabízíme jasné obchodní podmínky. Prozvoňte nás na 608 250 146 (zavoláme Vám nazpět na naše náklady), případně napište na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz.

S pozdravem,

Daniel
odborný konzultant
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 22.03.2015 11:17

Dobrý den.Vím velice dobře jak se cítíte,sama jsem si to prožila a velice ráda vám pomůžu pokud máte ještě o pomoc zájem.Už jsem pomohla řadě lidí kteří byli zoufalí. Emai: pomoc-dluhy67@seznam.cz nebo pošlete smsku na tel.720544910 a já zavolám zpět.S pozdravem a přáním hodně štěstí a pevných nervů Anna.

Anna, 29.03.2015 18:37

Dobrý den.
Mám schválené oddlužení a můj teď už bývalý přítel trvá na zrušení darovací smlouvy.Z důvodu rozchodu a jelikož v dluhové poradně jsme nepochodily tak vás tímto žádám o radu.Mám již větší příjem ale bývalý přítel trvá na tom že nic platit nebude a já nejsem schopná tuto částku hradit ještě na víc.Mám obavy abych se nedostala do problémů.Předem děkuji za radu,s pozdravem Lucie Králová

Lucie Králová, 1.04.2015 16:23

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Jste zoufalí najít půjčky bez banky?
  2. Osobní úvěr, kde najít rychle?
  3. Ivana zveřejnila velmi zajímavé posudek
  4. Půjčky na úspěšný rok.
  5. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  6. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  7. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  8. Prima půjčka peníze na účet
  9. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  10. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt