Paní Založte nové téma

Neschopnost splácet závazky

V loňském roce po rozvodu jsem si nabrala několik půjček, jejich splácení a živobytí jsem neuváženě začala řešit měsíčními půjčkami, víceméně do současnosti jsem je vždycky zvládala nějak splácet, než se ozvali z bývalé banky, kde mi zůstal další dluh, který jsem vypustila z hlavy. Dalším problémem je, že nyní už nemám příjem ze zaměstnání, jelikož jsem v pracovní neschopnosti s rizikovým těhotenstvím. Díky tomu už jsem tento měsíc nezvládla zaplatit své pohledávky. Mám celkem pět půjček u své banky, jednu u nebankovní společnosti a několik měsíčních půjček( cca 5). Zkoušela jsem i konsolidaci půjček, ale neúspěšně. Nerada bych to nechala zajít až k exekuci a nějakým dalším ještě horším následkům. Můj současný partner nemá o ničem ani tušení, a ráda bych to vyřešila aniž by se o tom musel dozvědět.

Veronika, 28.03.2016 18:45

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Veroniko vám by asi pomohlo odddlužení , protože těžko se z dluhů budete dostávat, konsolidaci vám banka neudělá, protože jste na nemocenské, zatím co v oddlužení se dá toto řešit nějakým dalším příjmem od rodiny . Pokud máte zájem to probrat, ozvětě se
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 30.03.2016 18:58

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. PŮjČky
  2. Rychlé půjčky od 4000 KČ až do 100 000 000 kč
  3. Hej, štěstí je na vaší straně.
  4. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz
  5. úrazová pojistka v insolvenci