Paní Založte nové téma

Neschopnost splácet závazky

V loňském roce po rozvodu jsem si nabrala několik půjček, jejich splácení a živobytí jsem neuváženě začala řešit měsíčními půjčkami, víceméně do současnosti jsem je vždycky zvládala nějak splácet, než se ozvali z bývalé banky, kde mi zůstal další dluh, který jsem vypustila z hlavy. Dalším problémem je, že nyní už nemám příjem ze zaměstnání, jelikož jsem v pracovní neschopnosti s rizikovým těhotenstvím. Díky tomu už jsem tento měsíc nezvládla zaplatit své pohledávky. Mám celkem pět půjček u své banky, jednu u nebankovní společnosti a několik měsíčních půjček( cca 5). Zkoušela jsem i konsolidaci půjček, ale neúspěšně. Nerada bych to nechala zajít až k exekuci a nějakým dalším ještě horším následkům. Můj současný partner nemá o ničem ani tušení, a ráda bych to vyřešila aniž by se o tom musel dozvědět.

Veronika, 28.03.2016 18:45

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Veroniko vám by asi pomohlo odddlužení , protože těžko se z dluhů budete dostávat, konsolidaci vám banka neudělá, protože jste na nemocenské, zatím co v oddlužení se dá toto řešit nějakým dalším příjmem od rodiny . Pokud máte zájem to probrat, ozvětě se
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 30.03.2016 18:58

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků
  2. Vymazání z registru dlužníků
  3. Dluhy a oddlužení
  4. Dluhy a oddlužení
  5. Potřebujete naléhavou půjčku na 2%