Paní Založte nové téma

Má smysl se oddlužit?

dobry den.

mam problem jako kazdy jiny. nezaplatil jsem Home C. a vypovedeli smlouvu. tudiz musim castku uhradit do nejake doby. samozrejme castku nemam a ted k veci. ma cenu udelat oddluzeni a rovnou oddluzit i dve veci co mam okolo jako hypoteku a sporitelnu? ano vim beru cca 21000 a tyto splatky cini 8000tis bez toho Home ktery chce bud 6500 nebo celou castku, jenze jako ctyrclena rodina mame i jine vydaje ktere ma na sebe napsane pritelkyne takze...dohromady mame vydaje cca 18000.prijem cca 27000......vyse jen mych dluhu cca 320tis...vyse dluhu i s pritelkyni 400tis.........dekuji

zdeneek, 20.08.2015 14:27

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, pane Zdeňku,

zdá se, že se Vaši situaci chystáte řešit právě včas, neboť to vypadá, že byste vzhledem k Vašim výdajům více splácet nemohl a Vaše dluhy by tak zbytečně dále narůstaly o úroky z prodlení a smluvní pokuty.

Oddlužení má tu výhodu, že se jednak Vaše dluhová situace zpřehlední, a hlavně od rozhodnutí o úpadku nebudou narůstat Vaše dluhy ani o korunu navíc, čili zůstanou zafixované a nebudou se dále o zmíněné úroky a pokuty navyšovat.

Pro komplexní posouzení Vašeho případu bychom však potřebovali více informací, proto mi dovolte Vás požádat o zavolání na níže uvedené kontakty, nebo nás můžete kontaktovat přes formulář na našich stránkách http://www.oddluzeni-rychle.cz, abychom vše vyřešili co nejdříve a k Vaší spokojenosti.

Rádi Vám ve Vaší tíživé situaci rychle, diskrétně a hlavně odborně pomůžeme.

S uctivým pozdravem

Lucie Grymelová
odborná konzultantka
http://www.oddluzeni-rychle.cz
tel.: 608 250 146
info@oddluzeni-rychle.cz

Lucie - Oddlužení-rychle.cz, 21.08.2015 15:17

Pozor pane Zdeňku, protože máte hypotéku je třeba ji řešit dříve než požádáte o odlužení, většina bank požaduje prodej nemovitosti, tak abyste nebyl nemile překvapen.
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 25.08.2015 17:16

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt