Paní Založte nové téma

Oddlužení - jak dlouho musím pracovat?

Prosim o radu. pracuji a defacto ziji v zahranici. v CR mam nekolik exekuci. chci se usadit zas doma v cechach a zadat o oddluzeni, ale pokud si najdu praci v cechach, kolik mesicu musim odpracovat nez si budu moci navrh podat??? (zvazuji vasi pomoc). muzu ho podat okamzite treba po nastupu do noveho zamestnani??? pokud nebudu moci mam behet tydne zablokovany ucet exekutorem a opet kolotoc protoze nebudu mit na najem... zaplatit oddluzeni cloveku co mi ho poda atd. dekuji

Pepa, 8.09.2016 16:15

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Žádat lze i když budete zaměstnán jeden den, to nijak oddlužení nenarušuje. Pokud máte zablokovaný účet v česku, dejte si peníze posílat na jiný někoho jiného, protože ten vám exekutor odblokuje až po schválení oddlužení, což může trvat i několik měsíců. Práci můžete mít i v Německu a žádat, příjem ze zahraničí také není překážkou , to je asi spíš jeho výše. Můžeme vše probrat konkretně , bez obav napište na z.papouskova@seznam.cz , nebo prozvoňte na tel 605472502 ozvu se zpět

Zdena Papoušková, 8.09.2016 18:30

Nemohu zadat o oddluzeni pri praci v nemecku pokud tu jsem vetsinu meho casu,soud by mi oddluzeni odmitl z duvodu podezreni ze me zajmy jsou spise zde nez v CR a problem by byl i prislusnost soudu.soud mi me odkazal k podani navrhu zde v nemecku.je to se mnou opravdu slozite a nevidim cesty jak ze vseho ven abych mohl zas normalne zit v CR a nebal se ze mi soud navrh zamitne.potreboval bych s vami nejprve po telefonu probrat mou situaci aby jste do ni videla.neni vubec jednoducha.dekuji.hezky vecer

Pepa, 8.09.2016 19:57

Pokud máte trvalý pobyt v ČR a dluhy v ČR, pak nevidím důvod proč byste nemohl žádat. Lidí pracujících v cizině mám několik a nikdy nebyl problém se schválením. jediný problém jak jsem psala je příjem, který bývá vysoký oproti českému a tak životní minimum po česku je almužna. nebo máte trvalý pobyt v Německu ? pak byste měl pravdu, že by to asi neudělali, to byste musel změnit do čech

Zdena Papoušková, 9.09.2016 16:05

Ono prave s tim pobytem je to vselijake.v CR jsem zil u pritelkyne a s kterou uz 4roky neziji.mel jsem tam normalne trvaly pobyt ktery mam v obcanskem prukaze dodnes.obcansky prukaz mam stale platny.ale je temer jiste ze ma byvala druzka prave kvuli exekucim muj trvaly pobyt u ni mi zrusila.tudiz je to tak ze pokud mne odhlasila bez meho souhlasu-coz je mozno,mam po dobu 3let co pracuji v zahranici trvaly pobyt neznamo kde.netusim jestli mi prislusny magistrat po jejim odhlaseni meho pobytu sam automaticky vyhotovi trvaly pobyt na mestskem urade.zde v nemecku nemam trvaly pobyt,jen kvuli praci jsem se zde musel nahlasit na urade na tzv.meldezettel-prihlasovaci listek kde mam adresu zde kde prespavam.na vikendy jezdim do CR za dcerou a rodinou.pres tyden jsem zde.mam obavu odmitnuti navrhu prave z techto duvodu.memu pobytu-nepobytu.je to se mnou slozite a opravdu chci mit jistotu ze kvuli pobytu ktery"mam"v obcanskem prukaze ac je uz treba zruseny,mi soud navrh zamitne pro neprislusnost.poradite mi?pokud by s pobytem nebyl problem,rad prijmu pomoc s oddluzenim u vas.

Pepa, 9.09.2016 18:36

Tak to máte zbytečné obavy, trvalý pobyt můžete mít na magistrátu, to ničemu nevadí a korespondenční adresu třeba u dcery, aby vám mohla být doručena pošta, do Německa to posílat nebudou. Toto nijak neovlivní oddlužení.na poště , pokud si půjdete dát ověřit podpis velice rychle zjistíte, zda vám trvalý pobyt zrušila či ne. To byste si pak musel dát změnit OP a uvést bydliště na magistrátu.

Zdena Papoušková, 12.09.2016 12:23

Pani papouskova nerozumim zcela souvislosti s overenim podpisu na poste a zjistenim trvaleho pobytu.a pak take je li magistrat povinnen mi trvaly pobyt pridelit na prislusnem uradu.nechci nic zanedbat a riskovat odmitnuti oddluzeni.jeste otazku prosim,soud se ujistuje jestli muj trvaly pobyt je stale platny i kdyz ho mam zapsany v obcanskem prukaze ktera je platna do roku 2022???

Pepa, 13.09.2016 06:02

Na soud musí být podán návrh s ověřeným podpisem - proto na poště při tom ověření zjistíte, že váš trvalý pobyt není ten co máte v OP , jinak je jim jedno kde bydlíte, musíte mít jen korespondenční adresu, kam vám doručí potřebnou poštu, takže návrh by na soud ani nešel dát, pokud by vaše adresa na OP při podpisu návrhu nebyla platná a to právě lze zjistit při tom ověření podpisu.

Zdena Papoušková, 14.09.2016 10:04

Dekuji mockrat.zajdu na postu.prosim a muze byt tou korespondencni adresou kam mi soud muze zasilat obsilky,take po.box na poste nebo datova schranka???

Pepa, 14.09.2016 12:10

Může to být datová schránka .

Zdena , 14.09.2016 18:39

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Odstoupení od oddlužení
  2. Odmena insilvencniho spravce
  3. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  4. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?
  5. Loan offer
  6. Nabídka půjčky
  7. Konec insolvence
  8. Půjčky s rychlým schválením
  9. Dobrý den .spadá do oddlužení i dluh na socialce a zdravotním
  10. Zadost o zruseni bankrotu

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt