Paní Založte nové téma

Oddlužení - dluhy s podnikání

Dobrý den,

podala jsem osobní bankrot jako OSVČ,mám ale dva dluhy z podnikání ( ZPMN a MSSZ),
bohužel zdravotní pojišťovna nedala souhlas k uskokojení pohledávky.Pravděpodobně půjdu do konkurzu,což jsem nechtěla.Nemám žádný majetek.Mohu požádat o radu jak postupovat?

Klára, 21.04.2015 13:08

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, Kláro,

obecně vzato Vám konkurz nemůže uškodit, neboť jeho cílem je zpeněžit Váš majetek a pokud žádný nemáte, bude soud nucen konkurz nakonec zastavit. Další možností je se proti usnesení o prohlášení konkurzu odvolat k Vrchnímu soudu a pokusit se soud přesvědčit o tom, že např. Váš dluh vůči VZP tvoří jen malou část Vašich celkových dluhů a není přiměřené, aby kvůli malé pohledávce byl řešen Váš úpadek konkurzem.

Rozhodně je to řešitelná situace a pokud bystě měla zájem o konzultaci či přímo pomoc v průběhu insolvenčního řízení, rádi Vás na čísle 608 250 146 nebo na emailové adrese info@oddluzeni-rychle.cz vyslechneme a poradíme Vám co a jak případně udělat.

Přeji příjemný den a budeme se těšit na Vaši reakci,

Daniel Váša
Oddlužení-rychle.cz
tel.: 608 250 146
daniel@oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 21.04.2015 14:02

Záleží na tom, zda po vás soud toto povolení požadoval, pokud ne, pak to neřešte, VZP je věřitel jako každý jiný a do oddlužení se jako věřitel přihlásí. nevím v jakém to máte stadiu. Konkurz vůbec nemusí nastat a když ano je to jen ztráta času , pokud nemáte majetek tak jej soud ani nenařídí, není vám co sebrat , takže by byl konkurz pro nedostatek majetku zastaven a opět byste žádala o oddlužení splátkovým kalendářem.
Přesně bych vám to řekla podle návrhu, který jste podávala. tak pokud máte zájem. z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 8.05.2015 18:39

Dobrý den, chtěla jsem se pomocí insolvenčního řízení zbavit velkého dluhu z mládí. Příjem mám slušný a stálý a zaplatila bych kolem 60% dluhu. Návrh schválen nebyl a bylo vydáno rozhodnutí o nepatrném konkurzu. Nikde jsem nezjistila, co to pro mě znamená. Dnes do zaměstnání přišel dopis od insolvenčního správce, že mi mají být prováděny srážky z platu.Mám podané odvolání, které bylo přijato a soud se tím má znovu zabývat. Mají právo mi již teď srážet mzdu?Pokud odvolání dopadne špatně a zůstanu v nepatrném konkurzu, musím splatit 100% dluhu? Předem děkuji za odpověď.

Iveta, 11.09.2015 19:59

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Jste zoufalí najít půjčky bez banky?
  2. Osobní úvěr, kde najít rychle?
  3. Ivana zveřejnila velmi zajímavé posudek
  4. Půjčky na úspěšný rok.
  5. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  6. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  7. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  8. Prima půjčka peníze na účet
  9. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  10. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt