Paní Založte nové téma

Oddlužení pro dluhy z podnikání, OSVČ

Dobrý den,

mám dluhy z podnikání a taky ještě před začátkem podnikání. Celkem asi 700 000,- Ukončil jsem podnikání, našel si práci a to stejné manželka, která byla na MD. Již 3x jsem posílal na soud žádost o oddlužení a soud chtěl souhlasy věřitelů, kde vznikly dluhy z podnikání. Ty souhlasy mi většina firem nechce dát, jelikož se jim nevyplatí. To raději vystaví dobropis na ty moje faktury a stát jim vrátí DPH, které už za ně odvedli. Jsem opravdu zoufalí. Nevím, jestli je nějaké řešení, jak dosáhnout oddlužení, aniž bych musel mít souhlasy. Místo toho, aby mi dali souhlas, tak zvyšují své náklady na právníky, kteří na mě posílají exekutory.

Můžete mi prosím někdo poradit, jak docílit povolení oddlužení?

Karel, 5.03.2015 19:13

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dorý den mám řešení vaši situace ale se zástavou nemovitostí. Vpřipadě zájmu
nás kontaktujte na tel:604334277

L.Č., 13.03.2015 12:13

Dobrý den Karle,

Oddlužení je samozřejmě možné i pro podnikatele a pro osoby s dluhy z podnikání. Přímo z insolvenčního zákona vyplývá, že pokud nedoložíte souhlasy věřitelů, soud vyhlásí konkurz. Jestliže ale nemáte žádný hodnotnější majetek, lze docílit zrušení konkurzu pro nedostatek majetku a poté znovu podat návrh na povolení oddlužení s tím, že pro toto řízení po konkurzu již není souhlasy nutné dokládat.

Pokud máte zájem o bližší konzultaci, ozvěte se nám na číslo 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz. Zdarma s Vámi Vaši situaci probereme a navrhneme optimální řešení, co zvolíte už pak bude na Vás. Nabízíme férové jednání a přesně dané podmínky, o čemž se můžete přesvědčit na našich stránkách. Insolvenční právo je velmi složitá problematika, proto nevěřte lidem bez právního vzdělání.

Daniel
odborný konzultant
daniel@oddluzeni-rychle.cz
+420 608 250 146
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 22.03.2015 11:49

Dobrý den.Vím velice dobře jak se cítíte,sama jsem si to prožila a velice ráda vám pomůžu pokud máte ještě o pomoc zájem.Už jsem pomohla řadě lidí kteří byli zoufalí. Emai: pomoc-dluhy67@seznam.cz nebo pošlete smsku na tel.720544910 a já zavolám zpět.S pozdravem a přáním hodně štěstí a pevných nervů Anna.

Anna, 29.03.2015 18:42

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt