Paní Založte nové téma

Je možný osobní bankrot? Už mám několik exekucí.

Dobry den,

zajimalo by mne,zdali je mozny osobni bankrot u akad. malirky. Mam nekolik exekuci, jsem rozvedena, sama se 14 nactiletym synem.
Tento neuteseny stav bez konce se velmi negativne projevuje na me psychice.

Dekuji za odpoved

Tereza, 2.02.2015 14:29

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Vážená paní Pavlíková,

osobní bankrot (oddlužení) je určen pro fyzické osoby osoby a nově i fyzické osoby podnikatele, pakliže nemají dluhy z pohledání nebo jejich věřitel s oddlužením písemně souhlasí.

Vždy je však nutné znát a posoudit konkrétní situaci dlužníka. V případě, že byste měla zájem o nezávazné posouzení Vaší situace, můžete nás kontaktovat na emailu oddluzeni@avlegal.cz. Více informací o oddlužení naleznete zde: http://www.avlegal.cz/cz/

S
přáním hezkého dne.

Tým AV LEGAL

AV LEGAL, 2.02.2015 15:49

V první větě se samozřejmě nejedná o dluhy z pohledání, ale z podnikání.

Ještě jednou hezký den.

Tým AV LEGAL

AV LEGAL, 2.02.2015 15:53

Paní Pavlíková, i podnikatelé, kteří nemají možnost jiného typu příjmu mohou být oddluženi a mohou podnikat i nadále. Mám s tímto druhem oddlužení zkušenost a mohu vám pomoci. Posouzení je zdarma, služba pak je 8000,- kč za zpracování s tím, že jsem s vámi po celou dobu oddlužování . Určitě je třeba předem posoudit o jaké dluhy se jedná. S pozdravem Z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 2.02.2015 17:59

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt