Paní Založte nové téma

Odstoupení od smlouvy úvěru

Dobrý den. V roce 2013 jsem si vzala úvěr u čmss na koupi domku a v roce 2014 jsem nemohla splácet pár měsíců úvěr u čmss. Pak jsem dále posílala částky běžně. Celkový dluh dělal asi 50.000,-Teď mne přišlo odstoupení od smlouvy a následné doplacení celé částky tj. 1.415.000,- Splatné do 31.7. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné nějak situaci řešit, aby nedošlo k zabavení domu. Zda je možné se domluvit s čmss na vyplacení té dlužné částky a dát navíc třeba 2 splátky a pokračovat ve smlouvě, nebo nikoli. Popř. prosloužit termín splatnosti. A Jak pak dál pokračovat. Nebo řešit insolvenci. Můj píjem je 18600 .

Lenka, 18.07.2016 14:43

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Jakmile banka zesplatní úvěr, pak už není žádná domluva, to ale neznamená že to není řešitelné. Pokud se mi ozvete, ráda vám to řešení najdu, tak aby to " co nejméně bolelo" a dům se zachránil. napište mi na z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 19.07.2016 18:45

Dobrý den,mam podobný problem..u stejne instituce CMSS...s tim ,ze jsem pristupitel k dluhu. Hyloteku si vzal pritel. Ja jsem pozdeji pristoupila k dluhu. Nyni splacim uz skoro 9mesicu exekuci po 5000,- s prvnim vkladem 40 000,-. Chtela bych pozadat o radu jakym zpusobem muzem dum dal splacet je li jeste nejaka sance. Dum jsme postavili zvelebili alediky dalsim zavazkum a spatnemu podnikani posleze nahaneni dluzniku se nam stalo toto. Velmi tezka situace. .

stepanikovaandrea@seznam.cz, 26.07.2016 12:28

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Jste zoufalí najít půjčky bez banky?
  2. Osobní úvěr, kde najít rychle?
  3. Ivana zveřejnila velmi zajímavé posudek
  4. Půjčky na úspěšný rok.
  5. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  6. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  7. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  8. Prima půjčka peníze na účet
  9. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  10. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt