Paní Založte nové téma

Odstoupení od smlouvy úvěru

Dobrý den. V roce 2013 jsem si vzala úvěr u čmss na koupi domku a v roce 2014 jsem nemohla splácet pár měsíců úvěr u čmss. Pak jsem dále posílala částky běžně. Celkový dluh dělal asi 50.000,-Teď mne přišlo odstoupení od smlouvy a následné doplacení celé částky tj. 1.415.000,- Splatné do 31.7. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné nějak situaci řešit, aby nedošlo k zabavení domu. Zda je možné se domluvit s čmss na vyplacení té dlužné částky a dát navíc třeba 2 splátky a pokračovat ve smlouvě, nebo nikoli. Popř. prosloužit termín splatnosti. A Jak pak dál pokračovat. Nebo řešit insolvenci. Můj píjem je 18600 .

Lenka, 18.07.2016 14:43

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Jakmile banka zesplatní úvěr, pak už není žádná domluva, to ale neznamená že to není řešitelné. Pokud se mi ozvete, ráda vám to řešení najdu, tak aby to " co nejméně bolelo" a dům se zachránil. napište mi na z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 19.07.2016 18:45

Dobrý den,mam podobný problem..u stejne instituce CMSS...s tim ,ze jsem pristupitel k dluhu. Hyloteku si vzal pritel. Ja jsem pozdeji pristoupila k dluhu. Nyni splacim uz skoro 9mesicu exekuci po 5000,- s prvnim vkladem 40 000,-. Chtela bych pozadat o radu jakym zpusobem muzem dum dal splacet je li jeste nejaka sance. Dum jsme postavili zvelebili alediky dalsim zavazkum a spatnemu podnikani posleze nahaneni dluzniku se nam stalo toto. Velmi tezka situace. .

stepanikovaandrea@seznam.cz, 26.07.2016 12:28

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků
  2. Vymazání z registru dlužníků
  3. Dluhy a oddlužení
  4. Dluhy a oddlužení
  5. Potřebujete naléhavou půjčku na 2%
  6. ZŮstatek dluhu