Paní Založte nové téma

Osobní bankrot a exekuce na 900 000 Kč

Dobrý den,

chtěla bych vědět, jestli vypracováváte celý bankrot i s vyžádáním podkladů. Můj příjem je 17 000,- Kč, mam tři exekuce dohromady v hodnotě cca 900 000,- Kč. Jsem vdaná, mám v péči dceru a Můj manžel ma v péči sveho syna. Majetek nemám žádný. Nastoupila jsem do zaměstnání, které mi poskytuje záruku práce na několik let, možná i desítek. Půjčky mam již 12 let. To jsem byla ještě svobodná matka a nyní jsem šťastně vdaná a chtěla bych začít znovu s čistým štítem.

Předem děkuji

Michaela, 23.02.2015 18:46

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,

naše advokátní kancelář se specializuje na návrhy na oddlužení fyzických osob. Vyžádání podkladů, ve Vašem případě zřejmě myslíte od exekutorů, by taktéž nebyl problém. Pokud byste si chtěla domluvit osobní schůzku s nastíněným možného řešení Vaší situace, můžete se obrátit na naší kancelář. Více informací o oddlužení se dozvíte zde: http://www.avlegal.cz/cz/oddluzeni

S přáním hezkého dne.

Tým AV LEGAL

AV LEGAL, 25.02.2015 17:32

Mladá paní tady záleží i na příjmu manžela, vy jste se vdala a tím i on převzal vaše dluhy, tak hloupý je totiž zákon. Ale lze vypočítat podle platů obou, kolik by vám zbývalo v oddlužení . Pokud půjdete vy sama , pak je to ,10800,- vám zbyde na obživu, zbylé peníze jdou na dluhy, tj.- 6200,- Kč , za 5 let byste uhradila cca 31% svých dluhů. Já nabízím pomoc za dobrou cenu a hlavně 100% informovanost od A do Z, jak vše probíhá a co vás čeká. z.papouskova@seznam.cz , tel : 605472502

Zdena Papoušková, 25.02.2015 19:27

Dobrý den!Ano vše od A do Z vám vyřídíme.Máme vynikající právničku.Kontakt:739227901

uvěrová pohotovost, 13.03.2015 22:27

Zkuste poradnu IC v hradci 725807250 pomohli mi

J, 19.03.2015 19:31

Dobrý den Michaelo,

Váš manžel za Vaše dluhy, které vznikly před vznikem manželství, samozřejmě nijak neručí. S Vaším příjmem pak bude jednoduché oddlužením projít, základem je však kvalitně zpracovaný insolvenční návrh a doložení veškeré potřebné dokumentace, kterou Vám i s návrhem samotným obstaráme a vypracujeme.

Pokud máte zájem o bližší konzultaci, ozvěte se nám na číslo 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz. Zdarma s Vámi Vaši situaci probereme a navrhneme optimální řešení, co zvolíte už pak bude na Vás. Nabízíme férové jednání a přesně dané podmínky, o čemž se můžete přesvědčit na našich stránkách. Insolvenční právo je velmi složitá problematika, proto nevěřte lidem bez právního vzdělání.

Daniel
odborný konzultant
daniel@oddluzeni-rychle.cz
+420 608 250 146
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 22.03.2015 11:53

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt