Paní Založte nové téma

Zůstane mi auto při oddlužení? Zůstane spoření dcery?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na pár informací z oblasti oddlužení. Pokud bylo povoleno oddlužení a osoba by měla na sebe napsané auto,je možné s ním něco dělat nebo popřípadě doložit,že auto potřebuje osoba k vožení nemocné dcery. A dále by mě zajímalo. Když ta osoba má dceru a dceři bylo založeno spoření zda tyto peníze budou považovány za majetek osoby,která o oddlužení žádá. A dále pokud osoba,která o oddlužení žádá a je opatrovníkem někoho a peníze z důchodu té osoby se posílají na soudní účet,zda jsou považovány za majetek osoby, která o oddlužení žádá?

Loveling, 13.10.2015 11:30

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Auto, pokud není v milionových hodnotách je dnes zcela běžný majetek , pokud jej potřebujete pro nemocnou dceru, pak lze toto v návrhu také uvést ( jako prevenci).
Stavební spoření je dcery, takže nikdo jiný na něj nemá nárok.Stejně tak opatrovník - který spravuje majetek opatrovaného - tento majetek mu nepatří , je dítěte, takže se do majetkové podstaty nezahrnuje.
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 15.10.2015 20:00

Píšete že stavební spoření dítěte nikdo nemůže vzít jak je tedy možné že nám ho sebrali a ještě zároveň zrušili

Radek, 4.05.2016 00:18

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. NabÍzÍme vŠechny druhy ÚvĚrŮ
  2. Konec insolvence
  3. Konec insolvence
  4. Dali mi půjčku ve výši 1700 000 Kč
  5. Harry carlos loans
  6. Nabídka úvěru (bez platby předem)