Paní Založte nové téma

Podklady k oddluzeni

Dobry den prosim o radu.rozhidl jsem se pro oddluzeni ale nemam aktualni castky dluhu,netusim kolik vlastne dluzim.vse mam v exekucich a na prosbu exekucnimu uradu aby mi do datove schranky zaslal aktualni zustatky tento urad nereaguje.co mohu delat?muze mi soud narknout z toho kdyz nejakeho veritele papirove neuvedu avsak emailem ho upozornim aby si svou pohledavku k me insolvenci prihlasil sam?je takto mozne reseni?jak se dkmoci aktualnich zustatku bez kterych mi soud oddluzeni nepovoli,dekuji

Jarek, 15.12.2016 12:17

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Exekuce se dají zjistit dvěma způsoby a to na soudu kam patříte - dle bydliště, kde si požádáte o lustrace - toto je zdarma, nebo na portále exekucí, toto je služba placená .
I exekutory lze oslovit , běžně toto děláme a komunikují s námi. Pokud se stane, že na někoho zapomenete, pak se dotyčný po schválení může sám přihlásit . Společnosti si insolvence hlídají.

z.papouskova@seznam.cz, 15.12.2016 16:54

Dekuji rozumim vam avsa z lustraci nezjistim aktualni castku dluhu kterou soud bude v priloze k navrhu vyzadovat.budu si zrizovat datovou schranku tak snad tam se mnou budou exekutori komunikovat

Pepa, 16.12.2016 06:54

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Nevim si rady jak sepsat zadost o zruseni insolvence
  2. Předčasné ukončení insolvenčního řízení
  3. Nerespektování insolvence
  4. Konec insolvence po 5 letech
  5. Předčasné ukončení insolvence.
  6. Zrušení insolvence
  7. Hypotéka
  8. Dobry den chci se zeptat co se stane kdyz muj protel uz pul roku neplati insolvenci.Prisla sem na to dnes.
  9. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  10. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence

(c) 2014 - 2017 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt