Paní Založte nové téma

Podklady k oddluzeni

Dobry den prosim o radu.rozhidl jsem se pro oddluzeni ale nemam aktualni castky dluhu,netusim kolik vlastne dluzim.vse mam v exekucich a na prosbu exekucnimu uradu aby mi do datove schranky zaslal aktualni zustatky tento urad nereaguje.co mohu delat?muze mi soud narknout z toho kdyz nejakeho veritele papirove neuvedu avsak emailem ho upozornim aby si svou pohledavku k me insolvenci prihlasil sam?je takto mozne reseni?jak se dkmoci aktualnich zustatku bez kterych mi soud oddluzeni nepovoli,dekuji

Jarek, 15.12.2016 12:17

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Exekuce se dají zjistit dvěma způsoby a to na soudu kam patříte - dle bydliště, kde si požádáte o lustrace - toto je zdarma, nebo na portále exekucí, toto je služba placená .
I exekutory lze oslovit , běžně toto děláme a komunikují s námi. Pokud se stane, že na někoho zapomenete, pak se dotyčný po schválení může sám přihlásit . Společnosti si insolvence hlídají.

z.papouskova@seznam.cz, 15.12.2016 16:54

Dekuji rozumim vam avsa z lustraci nezjistim aktualni castku dluhu kterou soud bude v priloze k navrhu vyzadovat.budu si zrizovat datovou schranku tak snad tam se mnou budou exekutori komunikovat

Pepa, 16.12.2016 06:54

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  2. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  3. Musi zamestnavatel vedet o inslovenci?
  4. Předčasné zrušení insolvence
  5. žádost o ukončení insolvence
  6. Insolvecne
  7. Alimenty
  8. Nemám na splatku
  9. Nemám na splatku
  10. Potřebujete naléhavou půjčku na splacení účtů,{ Creditplusfinance11@gmail.com

(c) 2014 - 2017 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt