Paní Založte nové téma

Zrušení oddlužení za nesplácení půjčky

Prosím o radu. Jsem 2 roky v insolvenci řádně splácím. Loni v lednu což je už rok jsem dostala podmínku za neplacení pújčky mam jít v březnu k soudu, můžou mě zrušit insolvenci. Chtěla bych nadále řádně splácet, abych se konečně vyhrabala z dluhů.

Moc děkuji za odpověd Eva

eva, 4.03.2015 09:27

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Pokud splácíte insolvenci a dluh vznikl před tím než jste ji podala, měl se věřitel přihlásit se svým dluhem. Pokud tak neučinil není to váš problém.
K soudu napište dopis, že jste v insolvenčním řízení a onen věřitel si tedy mohl dluh přihlásit. jelikož vám z platu zbývá životní minimum , nelze z toho splácet žádné další dluhy. Dluhy tedy splácíte v insolvenci. Žádné mimo to splácet nelze. To by vám asi řekl i váš insolvenční správce , oslovte jej , myslím že vám řekně to samé co já.

Zdena Papoušková, 4.03.2015 15:56

prosím o radu jsem v insolvenci správkyně se mnou nekomunikuje ani mi neoznámila že mi prodává dům když jsem se ji ptala řekla jsem ji že mám někoho najitého kdo by ho odkoupil řekla mi že se mi ozve ale nestalo se tak poslala mne email s tím že už mám prodej domů na internetu co mám dělat děkuji za odpověd.

zdenka, 16.05.2015 15:50

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků
  2. Vymazání z registru dlužníků
  3. Dluhy a oddlužení
  4. Dluhy a oddlužení
  5. Potřebujete naléhavou půjčku na 2%
  6. ZŮstatek dluhu