Paní Založte nové téma

Podnikání při oddlužení

Dobrý den,

Mám dotaz ohledně přítele, který je v insolvenci přibližně 1,5roku. za dobu insolvence by měl uhradit přibližně 70%dluhu, jelikož mu byly zbylé dluhy odpuštěny, nepřihlásili se věřitelé. Když by začal podnikat, měl by vyšší plat a podařilo se mu splatit celých 100%dluhu dříve než by skončilo 5-ti leté období, je možné, že by mu mohl soud zrušit insolvenci a musel by splatit všechny dluhy( i ty, o které se nepřihlásili věřitelé) v celé výši? Děkuji

Nika, 30.06.2015 11:09

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dluhy které byly přihlášeny do insolvence a vznikly přede dnem schválení se ukončí po pěti letech , nebo splacení 100% . Kdo se do oddlužení nepřihlásil , má smůlu, nedostane nic a také na vás nemůže nic vymáhat. Pokud přítel splatí 100 % dříve , pak dostane od soudu usnesení o úspěšném oddlužení . Pozor dluhy ale nesmí vzniknout v průběhu oddlužení, těch by se to netýkalo. Ale pokud se jen nepřihlásili , bohužel nic nedostali. Podnikat může , pokud splatí 100% dříve je to jen v jeho prospěch.
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 30.06.2015 15:38

Dobry den. Chtel bych se zeptat kdyz mam schvalenou insolvenci tak muzu pidnikat? Predem dekuji za odpoved

koloman, 17.08.2016 15:04

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt