Paní Založte nové téma

Pomoc s dluhy - Splátky po splatnosti

Dobrý den,

mám 2 malé děti a dluhy od nebankovnich společnosti. Uz se začínají ozivat exekutori. Přišla jsem o brigádu a snížil se mi rodičovský příspěvek, brigádu jsem si teď našla novou. Splátky uz se nějakou dobu nesplácí. Problém je taky v manželovi kdyby se to dozvěděl bude zle, proto prosím o pomoc s dluhy abych mohla od manžela s dětmi co nejdříve odejít.

Děkuji

Petra, 23.03.2015 10:01

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den Petro,

Vaše situace zjevně není jednoduchá a bude třeba její pečlivá analýza. V zásadě lze ale říci, že s oddlužením by neměl být problém ani ve chvíli, kdy jste vdaná a máte dvě děti. Naopak je to dobré řešení ve chvíli, kdy máte sluhy po splatnosti a Vaším hlavním cílem bude především ochránit Vaše děti před nepříznivými vlivy předlužení.

Pokud máte zájem o bližší konzultaci, ozvěte se nám na číslo 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz. Zdarma s Vámi Vaši situaci probereme a navrhneme optimální řešení, co zvolíte už pak bude na Vás. Nabízíme férové jednání a přesně dané podmínky, o čemž se můžete přesvědčit na našich stránkách. Insolvenční právo je velmi složitá problematika, proto nevěřte lidem bez právního vzdělání.

Daniel
odborný konzultant
daniel@oddluzeni-rychle.cz
+420 608 250 146
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 23.03.2015 14:36

Dobrý den, Petro , řešení oddlužením zde je , i když máte jen brigádu, je to příjem, který je třeba. jsme dluhová poradna, pomáháme lidem ve finanční tísni a velice úspěšně , veškeré návrhy jsou právně zpracovány a co umíme navíc je psychická podpora, kterou ve vaší situaci myslím teď nejvíce potřebujete.
papouskova@dluhovaporadna.cz

Zdena Papoušková, 23.03.2015 14:59

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Rychlá a spolehlivá nabídka půjček
  2. Nabídka úvěru na služby BBVA
  3. Rychlá a spolehlivá nabídka půjček
  4. Naléhavá a spolehlivá nabídka úvěru
  5. NabÍzÍme vŠechny druhy ÚvĚrŮ