Paní Založte nové téma

Pomoc s dluhy - Splátky po splatnosti

Dobrý den,

mám 2 malé děti a dluhy od nebankovnich společnosti. Uz se začínají ozivat exekutori. Přišla jsem o brigádu a snížil se mi rodičovský příspěvek, brigádu jsem si teď našla novou. Splátky uz se nějakou dobu nesplácí. Problém je taky v manželovi kdyby se to dozvěděl bude zle, proto prosím o pomoc s dluhy abych mohla od manžela s dětmi co nejdříve odejít.

Děkuji

Petra, 23.03.2015 10:01

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den Petro,

Vaše situace zjevně není jednoduchá a bude třeba její pečlivá analýza. V zásadě lze ale říci, že s oddlužením by neměl být problém ani ve chvíli, kdy jste vdaná a máte dvě děti. Naopak je to dobré řešení ve chvíli, kdy máte sluhy po splatnosti a Vaším hlavním cílem bude především ochránit Vaše děti před nepříznivými vlivy předlužení.

Pokud máte zájem o bližší konzultaci, ozvěte se nám na číslo 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz. Zdarma s Vámi Vaši situaci probereme a navrhneme optimální řešení, co zvolíte už pak bude na Vás. Nabízíme férové jednání a přesně dané podmínky, o čemž se můžete přesvědčit na našich stránkách. Insolvenční právo je velmi složitá problematika, proto nevěřte lidem bez právního vzdělání.

Daniel
odborný konzultant
daniel@oddluzeni-rychle.cz
+420 608 250 146
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 23.03.2015 14:36

Dobrý den, Petro , řešení oddlužením zde je , i když máte jen brigádu, je to příjem, který je třeba. jsme dluhová poradna, pomáháme lidem ve finanční tísni a velice úspěšně , veškeré návrhy jsou právně zpracovány a co umíme navíc je psychická podpora, kterou ve vaší situaci myslím teď nejvíce potřebujete.
papouskova@dluhovaporadna.cz

Zdena Papoušková, 23.03.2015 14:59

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

  1. Nabídka úvěru
  2. Nabídka úvěru do 72 hodin
  3. Nabídka úvěru a vážná : lmoscatelli610@gmail.com
  4. Nabídka úvěru bez protokolu
  5. Nabídka úvěru do 72 hodin
  6. Nabídka úvěru do 72 hodin
  7. Potřebujete půjčku?
  8. Nabídka úvěru do 72 hodin
  9. Nabídka úvěru do 72 hodin
  10. Nabídka úvěru mezi jednotlivci

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt