Paní Založte nové téma

pomoc s dluhy a exekucemi

Dobrý den,prosím poradí někdo mám dluhy asi 250000 tis.jsem samoživitelka s jedním dítětem,nemám nemovitost,chtěla bych oddlužit,ale nevím komu věřit!dluhy mám již cca 8let něco strhávají z platu,ale i tak se nelze dluhů zbavit,mám dr.byt na který mi exekutor uvalil na členský podíl zástavu a tak nemohu byt prodat,chtěla bych se všeho již zbavit pomůžete,vše již spěchá a nechci přijít o byt.Prosím kdo pomůže.Děkuji

Tyna, 16.04.2015 09:33

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, paní Týno,

vlastnictví družstevního bytu není problém a oddlužení ve Vašem případě zřejmě možné bude, záleží mimo jiné i na výši Vašich příjmů. Vaše dluhy ale nejsou tak velké, abyste zákonné podmínky povolení a schválení oddlužení nesplnila.

Pokud byste se o tomto problému chtěla pobavit více, neváhejte se na nás obrátit ke konzultaci zdarma na stránkách www.oddluzeni-rychle.cz, na telefonu 608 25 01 46 (stačí prozvonit, zavoláme nazpátek ve volné chvíli) nebo na emailu info@oddluzeni-rychle.cz. Jsme profesionálové, služby poskytujeme transparentně a rádi Vám pomůžeme.

Přeji hezký den a mnoho štěstí!

Daniel Váša
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 16.04.2015 10:11

Hezké dopoledne , jsme dluhová poradna, pomohli jsme už mnoha lidem , nejen s dluhy ale také k tomu aby se zase mohli usmívat žít jako normální lidi, protože vy sama určitě víte jak je to těžké žít s dluhy, které neubývají.
Ráda vám pomohu, napište na papouskova@dluhovaporadna.cz , nebo lze i prozvonit na tel : 605 472 502 a zavolám zpět, lze i o víkendu .

Zdena Papoušková, 18.04.2015 11:00

Dobrý den!Paní Týno ,vše umíme řešit,exekuce vyplacíme do tří dnů,kdy se umíme s exekutory domluvit aby Vám jej neprodali.Spolupracujeme s vynikající právničkou takže u nás máte i právní dohled.Dále spolupracujeme s více investory kdy Vám vybereme dle Vaší situace i nejvhodnější produkt.V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel:739227901

Veronika Kocianová, 20.04.2015 12:47

Dobry den, jsem samozivitelka s jednim ditetem a jsem na materske a dluhy mam a exekuce tez a nevim jak dal a bojim se.

lucie brejchova, 4.09.2015 01:17

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. PŮjČky
  2. Rychlé půjčky od 4000 KČ až do 100 000 000 kč
  3. Hej, štěstí je na vaší straně.
  4. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz
  5. úrazová pojistka v insolvenci
  6. 30,000 kc v 10,000,000