Paní Založte nové téma

pomoc s dluhy a exekucemi

Dobrý den,prosím poradí někdo mám dluhy asi 250000 tis.jsem samoživitelka s jedním dítětem,nemám nemovitost,chtěla bych oddlužit,ale nevím komu věřit!dluhy mám již cca 8let něco strhávají z platu,ale i tak se nelze dluhů zbavit,mám dr.byt na který mi exekutor uvalil na členský podíl zástavu a tak nemohu byt prodat,chtěla bych se všeho již zbavit pomůžete,vše již spěchá a nechci přijít o byt.Prosím kdo pomůže.Děkuji

Tyna, 16.04.2015 09:33

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, paní Týno,

vlastnictví družstevního bytu není problém a oddlužení ve Vašem případě zřejmě možné bude, záleží mimo jiné i na výši Vašich příjmů. Vaše dluhy ale nejsou tak velké, abyste zákonné podmínky povolení a schválení oddlužení nesplnila.

Pokud byste se o tomto problému chtěla pobavit více, neváhejte se na nás obrátit ke konzultaci zdarma na stránkách www.oddluzeni-rychle.cz, na telefonu 608 25 01 46 (stačí prozvonit, zavoláme nazpátek ve volné chvíli) nebo na emailu info@oddluzeni-rychle.cz. Jsme profesionálové, služby poskytujeme transparentně a rádi Vám pomůžeme.

Přeji hezký den a mnoho štěstí!

Daniel Váša
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 16.04.2015 10:11

Hezké dopoledne , jsme dluhová poradna, pomohli jsme už mnoha lidem , nejen s dluhy ale také k tomu aby se zase mohli usmívat žít jako normální lidi, protože vy sama určitě víte jak je to těžké žít s dluhy, které neubývají.
Ráda vám pomohu, napište na papouskova@dluhovaporadna.cz , nebo lze i prozvonit na tel : 605 472 502 a zavolám zpět, lze i o víkendu .

Zdena Papoušková, 18.04.2015 11:00

Dobrý den!Paní Týno ,vše umíme řešit,exekuce vyplacíme do tří dnů,kdy se umíme s exekutory domluvit aby Vám jej neprodali.Spolupracujeme s vynikající právničkou takže u nás máte i právní dohled.Dále spolupracujeme s více investory kdy Vám vybereme dle Vaší situace i nejvhodnější produkt.V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel:739227901

Veronika Kocianová, 20.04.2015 12:47

Dobry den, jsem samozivitelka s jednim ditetem a jsem na materske a dluhy mam a exekuce tez a nevim jak dal a bojim se.

lucie brejchova, 4.09.2015 01:17

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt