Paní Založte nové téma

Oddlužení při dluhu 300 000 Kč

Mam vice uveru u sedmi spolecnosti nejsem schopen splacet dela to skoro 300 000.

radek, 9.03.2015 12:53

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, pane Radku,

dovoluji si Vás oslovit s nabídkou oddlužení. V případě, že bydlíte někde v Jihomoravském kraji, můžete nás kontaktovat na emailu info@avlegal.cz. Více informací naleznete na http://www.avlegal.cz/cz/oddluzeni

S
přáním hezkého dne

Tým AV LEGAL

AV LEGAL, 9.03.2015 18:37

Oddlužení vám zpracujeme rychle, spolehlivě se servisem od A do Z. Víte přesně co vás čeká, jaké jsou podmínky a jsem s vámi po celou dobu , kdy už máte oddlužení povoleno.
Stačí se ozvat a přidat se ke spokojeným klientům . papouskova@dluhovaporadna.cz

Zdena Papoušková, 13.03.2015 09:03

Dobrý den!Rádi Vám pomůžeme.Kontaktujte nás na tel:739227901

uvěrová pohotovost, 13.03.2015 22:25

Dobrý den Radku,

Vaše dluhy rozhodně nejsou nijak vysoké. Nepochybuji tak o tom, že oddlužení pro Vás bude snadnou cestou z dluhové pasti. Rádi Vám pomůžeme.

Pokud máte zájem o bližší konzultaci, ozvěte se nám na číslo 608 250 146 (stačí prozvonit, zavoláme Vám nazpátek) nebo na mail daniel@oddluzeni-rychle.cz. Zdarma s Vámi Vaši situaci probereme a navrhneme optimální řešení, co zvolíte už pak bude na Vás. Nabízíme férové jednání a přesně dané podmínky, o čemž se můžete přesvědčit na našich stránkách. Insolvenční právo je velmi složitá problematika, proto nevěřte lidem bez právního vzdělání.

Daniel
odborný konzultant
daniel@oddluzeni-rychle.cz
+420 608 250 146
www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel, 22.03.2015 12:24

Dobrý den.Vím velice dobře jak se cítíte,sama jsem si to prožila a velice ráda vám pomůžu pokud máte ještě o pomoc zájem.Už jsem pomohla řadě lidí kteří byli zoufalí. Emai: pomoc-dluhy67@seznam.cz nebo pošlete smsku na tel.720544910 a já zavolám zpět.S pozdravem a přáním hodně štěstí a pevných nervů Anna.

Anna, 29.03.2015 18:29

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Jste zoufalí najít půjčky bez banky?
  2. Osobní úvěr, kde najít rychle?
  3. Ivana zveřejnila velmi zajímavé posudek
  4. Půjčky na úspěšný rok.
  5. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  6. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  7. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  8. Prima půjčka peníze na účet
  9. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  10. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt