Paní Založte nové téma

Práce na dobu určitou a oddlužení

Pracuji stále pod agentůrním zaměstnavatelem, jenž si za dobu šesti měsíců třikrát přejmenoval název firmy,čímž mi byly předány k podpisu 3 nové smlouvy jakoby prodloužení. Naposledy od července do konce roku 2014. Účetní výpočty výplat jsou sepsány v jejich prospěch nezdanitelných náhrad, které zárověn vedou jako položky na mé stravné či ubytování. Ovšem stravenky nedostávám. Přitom má čistá mzda kolísá stále od 9500,- do 11500,-kč. Avšak doplatkem je má výplata na účtu často podstatně vyšší. K tomu mám na účet nařízeny 3 exekuční srážky. Mé dluhy jsou bohužel několikaset tisícové, ani nemám přehled kolik vlastně. Mám šanci s těmito fakty vůbec řešit mou nekončící beznaděj ohledně splácení mých naúročených a se soudními poplatky navýšených finančních částek svým věřitelům? A mohu se strachem o neúspěch požádat o oddlužení, či osobní bankrot? Pracuji ale svou situaci ani nezkouším řešit.

Poraďte prosím, Děkuju.

Peter, 2.07.2014 20:05

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,hlavně to neodkládejte,musíte to řešit co nejdříve.Pokud potřebujete pomoci,tak jsem na tel. 725525388 a to že se vám mění smlouva to vůbec nevadí.

květa, 22.09.2014 13:20

Dobrý den ano opravdu musíte jít každý zvlášť a od nového roku pokud je u vás nemovitost,tak to je trošku problém nebo problém většinou se věřitelé uspokojí ze zpeněžením majetku,tak je potřeba zjistit kolik jich máte zajištěných a nezajištěných. Pokud budete potřebovat ještě nějaké info,tak jsem na emailu 9kveta@seznam.cz

květa, 22.09.2014 13:33

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. PŮjČky
  2. Rychlé půjčky od 4000 KČ až do 100 000 000 kč
  3. Hej, štěstí je na vaší straně.
  4. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz
  5. úrazová pojistka v insolvenci
  6. 30,000 kc v 10,000,000