Paní Založte nové téma

Práce na dobu určitou a oddlužení

Pracuji stále pod agentůrním zaměstnavatelem, jenž si za dobu šesti měsíců třikrát přejmenoval název firmy,čímž mi byly předány k podpisu 3 nové smlouvy jakoby prodloužení. Naposledy od července do konce roku 2014. Účetní výpočty výplat jsou sepsány v jejich prospěch nezdanitelných náhrad, které zárověn vedou jako položky na mé stravné či ubytování. Ovšem stravenky nedostávám. Přitom má čistá mzda kolísá stále od 9500,- do 11500,-kč. Avšak doplatkem je má výplata na účtu často podstatně vyšší. K tomu mám na účet nařízeny 3 exekuční srážky. Mé dluhy jsou bohužel několikaset tisícové, ani nemám přehled kolik vlastně. Mám šanci s těmito fakty vůbec řešit mou nekončící beznaděj ohledně splácení mých naúročených a se soudními poplatky navýšených finančních částek svým věřitelům? A mohu se strachem o neúspěch požádat o oddlužení, či osobní bankrot? Pracuji ale svou situaci ani nezkouším řešit.

Poraďte prosím, Děkuju.

Peter, 2.07.2014 20:05

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den,hlavně to neodkládejte,musíte to řešit co nejdříve.Pokud potřebujete pomoci,tak jsem na tel. 725525388 a to že se vám mění smlouva to vůbec nevadí.

květa, 22.09.2014 13:20

Dobrý den ano opravdu musíte jít každý zvlášť a od nového roku pokud je u vás nemovitost,tak to je trošku problém nebo problém většinou se věřitelé uspokojí ze zpeněžením majetku,tak je potřeba zjistit kolik jich máte zajištěných a nezajištěných. Pokud budete potřebovat ještě nějaké info,tak jsem na emailu 9kveta@seznam.cz

květa, 22.09.2014 13:33

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

  1. Půjčky na úspěšný rok.
  2. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  3. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  4. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  5. Prima půjčka peníze na účet
  6. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  7. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny
  8. Každý má šanci
  9. Každý má šanci
  10. Každý má šanci

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt