Paní Založte nové téma

Prosím o radu s oddlužením

Dobrý den,

prosím o pomoc.Máme velký problém soud nám oddlužení schválil,ale rovnou nám prodá dům a nechá nám splátkový kalendář.Máme malé děti a díky podvodu jedné firmy jsme se do této situace dostali viník co spáchal podvod a na manželovo jméno vybral peníze od jedné firmy je odsouzený. Firma si i tak nechala na našem domě zástavu.Nevíme jak nyní požádat soud o zrušení oddlužení. Ke stání ještě nedošlo prosím poradte přece kvůli firmě, která se do ins. ani nepřihlásila to už značí podvod nepříjdeme o dům. Je to vůbec možné, aby si tato firma dělala co chce znemožnila přeúvěrování nebot její zástava byla přes půl milionu.Ted máme šanci proti ní bojovat a dům si zachránit jen zrušit tu insolvenci.Prosím poradte.

anna, 29.09.2015 17:42

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Společnost si měla svůj závazek přihlásit v oddlužení, jako pohledávku zajištěnou.
Pokud tak neučinila, pak nemá právo vám dům prodávat. Zrušit insolvence, která je schválená nejde, ale pošlete mi své jméno a bydliště a já se podívám jak ten návrh tam máte daný a kdo je všechno přihlášen. O prodeji zřejmě rozhodl soud, ale ne na pokyn toho věřitele, jak to píšete. Vždy když se jde do insolvence s majetkem, je tam toto riziko a proto se musí zvážit zda do toho jít či ne , případně to ošetřit tak, abyste o nemovitost nepřišli. A to jste bohužel neudělali.Výše je uveden email, tak se ozvěte

z.papouskova@seznam.cz, 30.09.2015 19:36

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. NabÍzÍme vŠechny druhy ÚvĚrŮ
  2. Konec insolvence
  3. Konec insolvence
  4. Dali mi půjčku ve výši 1700 000 Kč
  5. Harry carlos loans
  6. Nabídka úvěru (bez platby předem)