Paní Založte nové téma

Rozvod v manželově insolvenci

Dobrý den, potřebuji poradit a nevím na koho se obrátit. Před 9 lety jsem poznala manžela, když jsem otěhotněla zjistila jsem že má dluhy, kdy mu hrozila exekuce atd ještě s bývalou ženou, vše jsem mu pomohla vyřešit, proběhl mu soud a dostal splátky, které jsem následně za něj zaplatila, jelikož šel na PN a následně do ID. Když bylo dceři půl roku vzala jsem si ho a vše postupně za něj zaplatila. Pořídil jsem si dům na hypotéku, kdy mám uděláno zúžené SJM u advokáta, kdy dle něj je dům můj a také napsáno, že kdokoliv z nás udělá dluhy a že si jde za ním. Pokud si někdo bude chtít vzít půjčku musí smlouvu v bance atd. ukázat. Bohužel manžel za mými zády si opět napůjčoval peníze, kdy mi o ničem neřekl a já to zjistila v loni v létě, kdy přišli dopisy o okamžité uhrazení. Já předtím pracovala 100 km od bydliště, takže veškerou korespondenci přebíral on tudíž jsem vůbec o jeho dluzích nevěděla až do loňského léta. Následně jsem zjistila, že manžel s institucemi nekomunikuje všem lže, vymýšlí si, kontaktovala jsem insolvenčního poradce manželovi dala peníze at zaplatí za návrh, ty utratil a zfalšoval doklad na což sem následně přišla. Před lety mi vykradl účet, dětem vykradl pokladničky, nemá žádné mezea limity. Následně jsem s ním chodila jak s dítěte po advokátech a podali insolvenci na jeho jméno, jelikož dluhy byly jen jeho, já o žádné smlouvě nevěděla a vše utratil. Manžel se léčí u psychiatra. Insolvence mu byla umožněna. Manžel je vzteklý, ulhaný, nedá semu vůbec v ničem věřit občas se ho s dětmi bojím, dělá jen dluhy a neřeší svou situaci. Chtěla bych se s ním rozvést, ale bojím se že by mi dali insolvenci za něj. Celý život tvrdě pracuji ve zdravotnictví, při dětěch studovala VŠ, SVé závazky si vždy splácela řádně a včas. Pracuji kvůli němu 210 h měsíčně a jsem už vyčerpaná. Psychicky mě šikanuje. Jestli se nerozvedu zničí mě i děti. Můžete mi poradit co dělat at ochráním děti i mě? Děkuji

Markéta, 28.03.2017 16:35

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Protože jste si udělali rozdělen í SJM , pak by to nemělo mít vliv na to abyste za něj platila dluhy ,rozvod je asi jediným řešením aby vás netáhl s sebou ke dnu
. Pokud je manžel zaměstnaný pak by měl své dluhy zvádatt v rámci insolvence sám. peníze mu do ruky nedají, protože jdou přímo od zaměstnavatele ins. správci. Vás by se dluhy neměly týkat, pokud jste nebyla ručitelem. jak píšete máte před svatbou rozdělené SJM s tím že kdokoliv nadělá dluhy druhý za ně není odpovědný a to je platné a vždy můžete tento doklad předložit, pokud by se našel nějaký věřitel, který by požadoval plnění od vás.

z.papouskova@seznam.cz, 29.03.2017 18:18

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  2. Prodej druzstevniho bytu v dobe insolvence
  3. Musi zamestnavatel vedet o inslovenci?
  4. Předčasné zrušení insolvence
  5. žádost o ukončení insolvence
  6. Insolvecne
  7. Alimenty
  8. Nemám na splatku
  9. Nemám na splatku
  10. Potřebujete naléhavou půjčku na splacení účtů,{ Creditplusfinance11@gmail.com

(c) 2014 - 2017 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt