Paní Založte nové téma

Seznam Přihlášených pohledávek

Dobrý den, mám celkem dva dotazy.
1. Jsem v Insolvenčním řízení už cca druhý rok, nyní se ozval Věřitel s tím že jsem jej neinformoval a tudíž jsem povinnen začít splácet dluh u něj i s úrokama z prodlení. Na moji reakci že toto nemohu, mi sdělil že tedy počká až odddlužení skončí a pak se mi ozve exekutor. Já však jeho dluh uvedl v Přihlášce pohledávek. A to že se nestihl přihlásit přeci není můj problém.
2. Dotaz pokud se nepříhlásí o své peníze více věřitelů a můj původní návrh zněl na určitou částku dluhu(850000,-), tak se o to dříve splatí insolvence? Nebo se navýší původních 40% na třeba 75%, protože tím že se někteří nepříhlásili je tudíž vyšší částka za těch 5 let k dispozici ins.správci.

František Dobrovský, 8.10.2016 16:00

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

1. po povolení oddlužení mají věřitelé 30 dní na to, aby si přihlásili své pohledávky , pokud tak neučiní dluh zaniká , od soudu po ukončení obdržíte rozhodnutí o oddlužení a nikdo už nemá právo na vás cokoliv chtít. že se nepřihlásili je jejich chyba, to si musí každý věřitel ohlídat.
2. Insolvence trvá 5 let , takže pokud neuhradíte 100% dluh dříve , splácíte jej oněch 5 let a vám zůstává vždy něco kolem 9000,- Kč . Pokud hradíte více jak 50% lze požádat soud o snížení splátky a to na dopravné do zaměstnání, vysoký nájem či jiný prokazatelný důvod , zda soud vyhoví je na jeho rozhodnutí

z.papouskova@seznam.cz, 9.10.2016 19:27

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

  1. Jak ukončit správně osobní bankrot?
  2. Jak ukončit správně osobní bankrot?
  3. Rychlá a spolehlivá nabídka půjček
  4. Ponuku úveru, najmä on-line
  5. Urgentní půjčka bez protokolu
  6. Nebankovni Pujcky
  7. Nabízet úvěr pro všechny
  8. Rychlá a spolehlivá nabídka půjček
  9. Nabídka úvěru na služby BBVA
  10. Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt