Paní Založte nové téma

Seznam Přihlášených pohledávek

Dobrý den, mám celkem dva dotazy.
1. Jsem v Insolvenčním řízení už cca druhý rok, nyní se ozval Věřitel s tím že jsem jej neinformoval a tudíž jsem povinnen začít splácet dluh u něj i s úrokama z prodlení. Na moji reakci že toto nemohu, mi sdělil že tedy počká až odddlužení skončí a pak se mi ozve exekutor. Já však jeho dluh uvedl v Přihlášce pohledávek. A to že se nestihl přihlásit přeci není můj problém.
2. Dotaz pokud se nepříhlásí o své peníze více věřitelů a můj původní návrh zněl na určitou částku dluhu(850000,-), tak se o to dříve splatí insolvence? Nebo se navýší původních 40% na třeba 75%, protože tím že se někteří nepříhlásili je tudíž vyšší částka za těch 5 let k dispozici ins.správci.

František Dobrovský, 8.10.2016 16:00

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

1. po povolení oddlužení mají věřitelé 30 dní na to, aby si přihlásili své pohledávky , pokud tak neučiní dluh zaniká , od soudu po ukončení obdržíte rozhodnutí o oddlužení a nikdo už nemá právo na vás cokoliv chtít. že se nepřihlásili je jejich chyba, to si musí každý věřitel ohlídat.
2. Insolvence trvá 5 let , takže pokud neuhradíte 100% dluh dříve , splácíte jej oněch 5 let a vám zůstává vždy něco kolem 9000,- Kč . Pokud hradíte více jak 50% lze požádat soud o snížení splátky a to na dopravné do zaměstnání, vysoký nájem či jiný prokazatelný důvod , zda soud vyhoví je na jeho rozhodnutí

z.papouskova@seznam.cz, 9.10.2016 19:27

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Jste zoufalí najít půjčky bez banky?
  2. Osobní úvěr, kde najít rychle?
  3. Ivana zveřejnila velmi zajímavé posudek
  4. Půjčky na úspěšný rok.
  5. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  6. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  7. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  8. Prima půjčka peníze na účet
  9. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  10. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt