Paní Založte nové téma

Prodlení se splácením dluhů

Dobrý den,

jsem v prodlení se splátkami cca 30 dní. Zamotala jsem se do rychlých půjček a přestala jsem zvládat splácení i prodlužovani.Mám půjčky asi od deseti věřitelů celkem cca 80000. Chodi mi výzvy o předáni do inkasních společnosti,jenže už nevím co dělat.Mám zaměstnaní na dobu neurčitou čistý prijem 14000. Mám tři děti a manžela.Prosím je možná nějaká konsolidace nebo insolvence aniž by to manzel a kdokoliv jiný zjistil.Udělala jsem šílenou hloupost a nikdo to neví a chtěla bych aby to tak i zůstalo.Musím se zbavit těch rychlých půjček prosím pomůžete mi.Děkuji Martina

martina, 13.02.2016 11:13

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Ano možné to je , určitě je lépe předejít exekucím, protože tak by se to dozvěděl mnohem dříve, než v oddlužení. z.papouskova@seznam.cz - mohu vám pomoci

Zdena Papoušková, 20.02.2016 10:59

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt