Paní Založte nové téma

Nedostanu spotřebitelský úver

Dobrý den v pátém měsíci roku 2015 mi skončila insolvence.A tedka prý další 4 roky nemám nárok ani na televizi či pořádku na splátky.Je to pravda?Dekuji

Vaclav, 2.03.2016 17:34

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

A kdo vám toto řekl? měly by být smazané registry, pokud tomu tak je pak si úvěr vzít můžete, případně lze využít nebankovní sektor kde se do registrů nenahlíží, ale pozor na zadlužování , ale to už jste se asi poučil.

Zdena Papoušková, 2.03.2016 18:46

Dobry den mne rekli to same 4 roky nic.

Vaclav, 3.03.2016 09:57

Dobry den ani zadna nebankovka nepujci.Jak videj ze jste v registru insolvence i kdyz uz skoncila.

Vaclav, 3.03.2016 10:00

Nemám nárok ani na televizi či pořádku na splátky?

Můžete se prosím rozepsat co tím myslíte?

Dan, 3.03.2016 10:34

Ano proste tv ci pracku nebo jine zbozi proste na splatky nedaji.A i nebankovka rekne ze mam zaznam v insolvencnim rejstriku vsude reknou ze za 4 az 5 let.

Vaclav, 3.03.2016 13:14

Ano zadluzit se uu opravdu nechci ale tv na splatky by jse mi zrovna hodila ale proste pry to nejde.

Vaclav, 3.03.2016 13:16

Bohužel jste zřejmě pro tyto společnosti rizikový klient i po skončení oddlužení.

S tím bohužel nic nenaděláte.

Asi to nechcete slyšet, ale v případě spotřebního zboží není půjčování dobrá volba. Vybudujte si postupně alespoň malou finanční rezervu z které bude možné tyto položky platit, TV nebo pračka bude o něco později, ale vyjde vás mnohem levněji!

Dan, 4.03.2016 09:47

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt