Paní Založte nové téma

Těhotenství a insolvence

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Bylo mi nyní povoleno oddlužení, které platíme formou jako darovací částku od mé matky, jelikož jsem měla velmi nízký příjem. Chci se zeptat.. mám přítele, který je také v insolvenci a již 2 roky a se snažíme o dítě ( přítel má své roky ). Správkyně mi u soudu řekla, že bych neměla otěhotnět a ani se během insolvence vdávat. Znamená to, že kdybych nyní s přítelem otěhotněla musela bych dát dítě pryč? I když částku, kterou mi soud dal splácet bych dál platila bez problémů?

Děkuji za odpovědi.

Ivana, 16.11.2015 11:41

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

To je ale nesmysl , přece nebude rodičovství podřizovat insolvenci . Pokud jste oba v insolvenci, znamená to pro vás pouze peníze navíc a to na dítě. Pokud se vezmete, musíte si udělat předsvatební smlouvu, kde si rozdělíte své závazky, aby nespadly na druhého.
Ale zakázané to určitě není. A opět máte peníze pro vlastní potřebu navíc. tedy spíš přítel, manžel , který by byl pracující a to 2x 1529,50 Kč , takže by platil na oddlužení méně a více by mu zbývalo. Pokud by příjem nestačil , musel by to také řešit nějakou smlouvou o důchodu. Vy byste byla na MD, takže byste splácela pouze smlouvou o důchodu. Ale určitě nemyslete na to, že byste musela dítě dát pryč .Vždycky se najde rozumné řešení. z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 16.11.2015 16:52

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč: pujckyuver101@seznam.cz
  2. úrazová pojistka v insolvenci
  3. 30,000 kc v 10,000,000
  4. Svědectví
  5. Nebankovni Pujcky
  6. Svědectví mé půjčky.