Paní Založte nové téma

Ukončení insolvence, je možný výmaz z registru?

Dobrý den,

prosím o info co bude následovat po zaplacení insolvence? a je pravda že ten kdo měl insolvenci si už nic nepořídí na splátky například. pračku, paušál za mobil atd..udajně je zařazen do registru je případně možnost výmazu z registru.

jardalaube@seznam.cz

Jaroslav, 20.08.2015 23:32

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, pane Jaroslave,

přestože Vás již kontaktoval můj kolega prostřednictvím emailu, dovoluji si obrátit se na Vás i zde. Po zaplacení insolvence, tedy po uplynutí 5 let Vašeho pravidelného splácení, Vám budou odpuštěny všechny nesplacené dluhy ve výši, ve které nebudou uspokojeny během 5 let splácení. Je však třeba říci, že zákon vyžaduje, abyste během těchto 5 let uhradil alespoň 30 % Vašich nezajištěných závazků.

Nákupy na splátky po splnění oddlužení nejsou žádným problémem, ten by mohl přijít leda u žádosti o hypotéku apod.

Registrem patrně myslíte insolvenční rejstřík. To, že je někdo veden jako dlužník v insolvenčním rejstříku, ve většině případů nebrání uzavírání smluv o spotřebitelských úvěrech, či o nákupech na splátky. Je však třeba řádně dluhy vzniklé po zahájení insolvenčního řízení (a před jeho ukončením) splácet, neboť jinak by mohli Vaši ostatní věřitelé navrhnout zastavení vašeho řízení. Oddlužení je však proces složitý a podrobný popis jeho aspektů v krátké odpovědi není možný, proto se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech případně přes naše internetové stránky http://www.oddluzeni-rychle.cz, kde naleznete kontaktní formulář.

Rádi Vám ve Vaší tíživé situaci rychle, diskrétně a hlavně odborně pomůžeme.

S uctivým pozdravem

Lucie Grymelová
odborná konzultantka
http://www.oddluzeni-rychle.cz
tel.: 608 250 146
info@oddluzeni-rychle.cz

Lucie - Oddlužení-rychle.cz, 21.08.2015 15:37

Dobrý den,za 5 měsícu mi končí oddlužení,splatím 100% svého dluhu,chtěla bych se zeptat jestli si potom budu moci vzít hypotéku na byt.Děkuji za odpověd

Lenka, 14.01.2016 14:02

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak pokračovat dál měla jsem dluhy z manželství u rozvodu , které jsem vzala na sebe. Z prodeje bytu jsem zaplatila 32procent dlužné částky tuším, že je to tolik. Insolvence mi bude tento rok končit jak mám, požádat o výmaz a nevím co mám dělat , nebo kde zjistit kdy si budu moci o výmaz požádat Děkuji Svobodová

Olga , 7.02.2017 13:48

Dobry den mam dotaz mel jsem insolvenci cca 23 mesicu splatil jsem 100% pohledavek.da se nejak zazadat o vymaz z rejstriku?chtel bych hypoteku celkem dobry plat cily s prumerem nemam problem. Prosim o odpoved na mail b.o.b.i.n.a@centrum.cz. dekuji za odpoved

Michal, 24.08.2017 10:49

Dobrý den, insolvenci jsem ve100% splatil za rok a půl a to před nějakými 17 měsící. Nyní chci žádat ohypotéku. Jeto možné? popřípadě dá se nějak postupovat, aby to šlo? děkuji za radu na mii.boo@seznam.cz.

Michal, 1.11.2017 06:20

Jakým způsobem lze provést výmaz po ukončení insolvence?

LADISLAV , 15.11.2017 08:29

Dobry den jsem rok a čtyři měsice po insolvenci.chtěl jsem si vzit na uvěrpračku.ale bylo mi sděleno že jsem stale v insolvenci.prosim o radu co stim mam dělat. Děkuji za odpověd.

Dušan, 27.01.2018 17:57

Skončila mě insolvence v roce 2015, můžu už požádat o vymazání s registru dlužníků Soulus atd..macatradek@seznam.cz

Radek, 5.02.2018 12:14

Dodrý den,
prosím o pomoc při výmazu z registru po skončení insolvece a splacením dluhu
ve 100% dne 20.5.2015.
Předem děkuji
Martin Pilík
martsoft@seznam.cz

Martin Pilík, 5.03.2018 12:53

Jsem po insolvenci dva roky můžu půjčku

Jitka, 5.09.2018 15:46

Odpoveď

Jméno