Paní Založte nové téma

Zapomenutý věřitel

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, co když do seznamu věřitelů zapomenu nějakého věřitele uvést? Může pak po mě po ukončení insolvence něco vymáhat? Díky za odpověď

Martina , 2.08.2016 13:36

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Pokud jste jej zapoměl, což se státá může má věřitel 30 dní ide dne schválení oddlužení na to, aby si přihlásil svou pohledávku, pokud toto zanedbá , dluh " zhyne" pokud ovšem na něm není ručení jinou osobou, která by musela dluh uhradit celý.
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 2.08.2016 14:48

Dobrý den, mám dva dotazy. Oddlezneni mam rok. Své pohledávky vůči věřitelům, jsem nemohla přihlásit vše, protože ex manžel mi jich asi šest nechtěl dát a já si je všechny nepamatovala, uvedl a jsem pouze ty, od kterých jsem měla ex a platební rozkazy. Ti věřitelé, které jsem neuvedla se ani neprihlasili. Nemouhou už je tedy po mě vymáhat po skončení oddluzneni? A druhý dotaz... Mezi těmi uvedenými dluhy, byl dluh od města ze správního odboru za přestupek z kterého jsem byla uznána vinnou. Bylo to z roku 2009,kdy jsem měla autonehodu a narazila jsem ve městě do lampy a za to byla ve správním řízení udělena pokuta za přestupek.Nemohou mi kvůli tomutu nenahlasenemu dluhu zrušit insolvenci? Na soudě mi to před podáním oddluzneni ten to dluh jako exekuce nevyjel. Nemám to na soud dodatečně nahlásit? Až teď mi exmanzel veškeré podklady hodil do schránky. Děkuji za odpověď

Iva, 18.09.2016 11:33

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Vymazání z registru dlužníků
  2. Vymazání z registru dlužníků
  3. Dluhy a oddlužení
  4. Dluhy a oddlužení
  5. Potřebujete naléhavou půjčku na 2%
  6. ZŮstatek dluhu