Paní Založte nové téma

Jak zjistit všechny svoje dluhy?

Dobry den,

chtel bych vyuzit osobni bankrot...,jen nevim jak zjistit komu vsemu dluzim-nezdrzuji se na adrese trval.pobytu a min za 7 let jsem si nevyzvedaval postu a utikal od problemu...,ddekuji za odpoved

Michal, 29.04.2015 10:16

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den, pane Michale,

Pokud jste si posledních 7 let nevyzvedával poštu, není problém získat poslední rozhodnutí v soudních řízeních, ve kterých jste figuroval jako účastník před Vaším místně příslušným soudem, případně získat poslední exekuční příkazy.

Oddlužení by bylo rozhodně vhodným řešením Vaší situace už díky tomu, že zpřehlední současný stav Vašich dluhů a pomůže Vám začít znovu s čistým štítem bez toho, aniž byste se musel obávat exekutorů a věřitelů.

Rádi Vám se zpracováním insolvenčního návrhu pomůžeme a osobní bankrot s Vámi vyřídíme. V takovém případě nás prosím kontaktujte na adrese info@oddluzeni-rychle.cz, abychom spolu Váš případ mohli dostatečně probrat.

Oddlužení Vám může významně pomoci.

S uctivým pozdravem,

Daniel Váša
odborný konzultant
tel.: 608 250 146
http://www.oddluzeni-rychle.cz

Daniel - Oddlužení-rychle.cz, 29.04.2015 14:46

Dobrý den , nabízím vám pomoc v osobní bankrotu dle insolvenčního zákona s právním zastoupením, výše vašich dluhů vyřešíme na základě plné moci a bez jednorázového poplatků insolvenčního správce insolvence je řízena od A do Z naší advokátkou.S pozdravem Čech. Tel: 604334277

Lukáš Čech, 29.04.2015 19:33

Pokud potřebujete vše vyřídit , včetně lusrací u soudů , které pro klienty chystám a jen je odešlou, dále s návrhem na oddlužení , včetně servisu po celou dobu oddlužování, pak napište - neslibuji - jednám , pomáhám. z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 8.05.2015 18:31

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt