Paní Založte nové téma

Vymazání z registru dlužníků

Dobrý den,prosím kdy a kde mohu požádat o vymazání z registru dlužníků. Když insolvence byla ukončena v srpnu 2015.Děkuji za odpověď

Kateřina, 12.10.2018 16:03

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Ve shora uvedené věci k Vaší žádosti o vyškrtnutí dlužníka ze seznamu dlužníku ve
věci 38 INS 28467/2013, že této nelze vyhovět. Dle ust. § 425 IZ (zákona č. 182/2006 Sb.)
insolvenční soud vyškrtne dlužníka ze seznamu dlužníků po uplynutí 5 let od nabytí právní
moci rozhodnutí, jimž bylo skončeno insolvenční řízení. Usnesení o vzetí na vědomí
schváleného oddlužení nabylo právní moci dne 21.07.2015. jetu někdo kdo by mi pomohl se spátky post se posvit na nohy o vše sem přišla i o dům mám dv
ě děti a prosím potř

bovala by sem jím dat domov emal na mě elis.janova@centrum.cz

Eliss, 16.10.2018 23:07

* Chcete úvěr na investice *
* Spíte v noci, jak získat půjčku?
Hledáte osobní půjčku?
* Hledáte půjčku k zahájení vlastního podnikání?
* Hledáte úvěry na velké projekty?
* Hledáte investiční úvěr?
EMAIL US TODAY: mvargaspuyo1@gmail.com

Maria, 23.10.2018 11:46

Potřebujete finanční pomoc, půjčky? Pokud ano, napište více informací

E-mail: winniefredwalter@gmail.com
WhatsApp číslo: + 1- (802) -327-3165

poděkovat

Pane Waltere

Pane Waltere, 4.04.2019 11:05

Ahoj všichni!
Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

dík
Agáta

Agata, 26.07.2019 01:06

Máte zdravotní problémy? - Máte problémy v manželství? Máte problémy s počátkem dětí? - Máte problémy s rodinou? - Máte finanční problémy? - Nenávidí vás vaši přátelé nebo kolegové? „Nemůžete se milovat s mužem nebo ženou?“ „Chcete mít ve svém životě více štěstí?“ Hledáte práci nebo povýšení? - Chceš být bohatý? - Chceš ukončit rozvod? „Chcete mít více štěstí se ženami?“ Chcete někoho ve svém životě přilákat? Chcete zvýšit své šance na podpis smlouvy? Kontaktujte nás
WhatsApp: +22 996 56 71 85
rituelocculte@gmail.com
jasnozřivost, rychlý a spolehlivý emoční obrat

FORCELUMIERE, 23.09.2019 02:05

Mi nombre es Yanira Evie, una madre soltera, antes de que mi esposo muriera dejándonos con una gran deuda, estaba tan confundida y frustrada sobre cómo pagar la enorme deuda. Un día, cuando estaba en línea, encontré un testimonio de (Porter troxell) sobre cómo ZACK WILLINGTON lo ayudó con un préstamo. Entonces solicité un préstamo de € 85,000 EURO con una duración de 5 a?os de la Compa?ía a través de su correo (zackwillingtonloanfirm@gmail.com) Cuando solicité el préstamo, voté a DIOS que si obtengo el préstamo lo haré Para mi gran sorpresa, que el mundo sepa lo que hizo por mí, en menos de 48 horas mi préstamo fue otorgado con una tasa de interés del 2%. Ahora he pagado la deuda de mi esposo y comienzo una nueva vida y mi propio negocio. Acabo de recibir mi voto. Entonces, si desea cualquier tipo de préstamo por solo el 2%, comuníquese con ZACK WILLINGTON LOAN COMPANY LTD en su correo electrónico zackwillingtonloanfirm@gmail.com

Zack willington, 28.09.2019 15:09

Testimonie jak finÁlnĚ zÍskÁ ÚvĚr

gooday všichni, poskytujeme půjčky soukromým osobám, společnostem a spolupracujícím institucím jsem paní clency dexter.bývám na floridě a jsem šťastná žena dnes, chci poděkovat panu pendelisovi wealth kvůli nabídkám půjčky, kmotr . (it je pravda) kontakt prostřednictvím: pwloancompany484@gmail.com

s pozdravem

Mr pendelis, 28.09.2019 18:01

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Rychlá a výhodná půjčka
  2. Nabídka úvěru bez protokolu
  3. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.
  4. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.
  5. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.
  6. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.
  7. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.
  8. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.
  9. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.
  10. Velmi výhodná nabídka úvěru na šťastné vánoce.

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt