Paní Založte nové téma

Začátek oddlužení, informovat věřitele?

Dobrý den,

zajímalo by mě jak postupovat s věřiteli v začátcích oddlužení? Respektive zítra odešlu návrh na insolvenci na soud zaplatím 80% dluhu za 5 let jak komunikovat do případného schválení? Je dobré oznámit věřitelům svůj úmysl nechat se oddlužit? Případně změnit účet v bance do které chodí mzda v které je dluh děkuji za odpověď

Tom, 30.07.2016 16:01

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Jakmile budete v insolvenčním řízení, většina společností se to dozví ihned, protože si to hlídá. Do doby schválení můžete splácet, pokud můžete, pak je lépe všem třeba menší část než jen jednomu, ale protože jste v úpadku , není to nutné. Po schválení oddlužení už nesmíte nikomu ! Občas firmy zkouší a posílají výhružné dopisy , po schválení tedy ignorovat, protože mají 30 dní na přihlášení své pohledávky. Pokud ale máte v přihlášte společnosti, kterým jste neposlal ani první splátku, mohlo by se vám stát, že vás udají za úvěrový podvod- takže těmto určitě platit až do schválení. Účet v bance si změňte, pokud máte na účtu exekuci nebo u banky úvěr- mají nárok vám celý účet vybrat a pouze jednou máte nárok vy na dvojnásobek životního minima,.

Zdena Papoušková, 1.08.2016 10:36

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt