Paní Založte nové téma

Žadost o sloučeni dluhů

Dobrý den.

Mám několik exekucí u různých společností, které bych chtěl sjednotit do jednoho splátkového klendáře na jednu pklatbu . Npř 2000 Cze měsíčně jsem na sociálních dávkách a bydlím na ubytovně. Je možnost i pro osobu v mé situaci nějaké řešení popřípadě mám možnost dosáhnout na osobní bankrot ? chtěl bych svojí situaci řešit. Celkovy dluh činní VZP cca 80 000kč rozhodnutí soudu v řízeni z vzp byli přidělěni exekutoři kterým jsem měl zaplatit celkovou částku cca osmdesáttisíc kč , Homekredit 10 000 tva mobilní telefony na splátky v hodnotě 200 a 300 kč měsíčně neschopnost splácet zduvodu rozvázaní hpp , Dpo 8600kč tento dluh je orientační jelikož dopravní podik mi jestě zděli zdali namě byla podána exekuce. Fno-Poruba , možné neuhrazení dluhu bývalou přítelkyní za pobyt na oddělěni JIP častka asi 1000Kč , Směnka u roddninných přslušníku 60 000Kč a další částky zjištuji . odhadovaná častka mého dluhu je asi 140 000 - 160 000 kč.

Pekada, 17.09.2015 20:38

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den. Určitě využijte možnosti oddlužení, například zde: www.oddluzeniolomouc.cz

Oddlužení, 30.10.2015 13:58

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt