Paní Založte nové téma

Žadost o sloučeni dluhů

Dobrý den.

Mám několik exekucí u různých společností, které bych chtěl sjednotit do jednoho splátkového klendáře na jednu pklatbu . Npř 2000 Cze měsíčně jsem na sociálních dávkách a bydlím na ubytovně. Je možnost i pro osobu v mé situaci nějaké řešení popřípadě mám možnost dosáhnout na osobní bankrot ? chtěl bych svojí situaci řešit. Celkovy dluh činní VZP cca 80 000kč rozhodnutí soudu v řízeni z vzp byli přidělěni exekutoři kterým jsem měl zaplatit celkovou částku cca osmdesáttisíc kč , Homekredit 10 000 tva mobilní telefony na splátky v hodnotě 200 a 300 kč měsíčně neschopnost splácet zduvodu rozvázaní hpp , Dpo 8600kč tento dluh je orientační jelikož dopravní podik mi jestě zděli zdali namě byla podána exekuce. Fno-Poruba , možné neuhrazení dluhu bývalou přítelkyní za pobyt na oddělěni JIP častka asi 1000Kč , Směnka u roddninných přslušníku 60 000Kč a další částky zjištuji . odhadovaná častka mého dluhu je asi 140 000 - 160 000 kč.

Pekada, 17.09.2015 20:38

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

Dobrý den. Určitě využijte možnosti oddlužení, například zde: www.oddluzeniolomouc.cz

Oddlužení, 30.10.2015 13:58

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Jste zoufalí najít půjčky bez banky?
  2. Osobní úvěr, kde najít rychle?
  3. Ivana zveřejnila velmi zajímavé posudek
  4. Půjčky na úspěšný rok.
  5. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  6. Garantujeme rychlé vypořádání Vaší žádosti o úvěr.
  7. Hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel?
  8. Prima půjčka peníze na účet
  9. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  10. Pan BARROS ' úvěrové nabídky je dobyl pro všechny

(c) 2014 - 2019 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt