Paní Založte nové téma

Jak zjistit zbývající částku k zaplacení z insolvence

Dobry den,

jsem jiz rok v insolvenci a chci se zeptat jak se da zjistit zbyvajici castka k zaplaceni pres insolvencniho spravce nebo i na nejakem portalu ci podobne dekuji

Jiří, 14.09.2015 19:48

→ Využijte odborníka na oddlužení neboli osobní bankrot - Doporučujeme

každých 6 měsíců podává ins. správce hlášení na soud, kolik dlužíte a na kolik % plníte máte v tomto dokladu a najdete jej v insolvenčním řízení , když jej rozkliknete tak v řízení po úpadku . Do insolvenčního přehledu se dostanete insolvencni-rejstrik.cz a své jméno , nebo datum narození
z.papouskova@seznam.cz

Zdena Papoušková, 15.09.2015 13:27

Dobrý den, prosím o sdělení jaká částka mi zbývá doplatit z insolvence. Děkuji

Radek Jakobovsky, 3.01.2017 17:55

Prosim jak poznam ze mam zaplaceno zbyva mi jenom tri splatky to nam prijdou dopis nebo jak

Michal, 11.05.2017 20:03

Kolik procent insolvence mam zaplaceno v zari uz koncim ctvrty rok

Anna Ambrosova, 7.08.2017 14:44

Chtěl bych poděkovat panu westhood za to, že mi dal půjčku a našel jsem svědectví o tom, jak přítel dostal půjčku od apexloans a požádal o půjčku a dostal můj úvěr. Pokud potřebujete naléhavou půjčku dnes vyhnout se podvodníků internetu dnes požádat o legit úvěry prostřednictvím e-mailu; Apexloans@yahoo.com

lisa, 26.08.2017 00:57

Tak chtěla bych se zeptat kolik mi zbývá doplatit dluh insolvenci platím to od 27 let spravcovi se nedovolam to na dlouho děkuji

Blanka gaziova , 11.04.2018 14:48

Odpoveď

Jméno

Zpráva

Kontrola: Opište číslicí dvacetjedna

Další diskuse

1. Insolvenční splátka
  2. Otěhotnění v insolvenci
  3. Nabízí půjčku
  4. Jak se oddluzit,kdyz nemam zadne penize k tomu aby mi mohli vypracovat navrh na insolvenci?
  5. Nezvladnutí života z životního minima
  6. Oddlužení manžela
  7. Odstoupení od oddlužení
  8. Odmena insilvencniho spravce
  9. Jsem po insilveci rok a pul chtel jsem hypoteku .zaplatil jsem 100% a nejdeto.dekuji za odpoved
  10. Mohu insolvenci uhradit hned po schvaleni financnim darek pokud tim splatim 100 procent dluhu?

(c) 2014 - 2018 - Oddlužení.org - Ochrana osobních údajů - Kontakt